Muuda filtrit…

Etendusasutused,

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Etendused sihtgruppide järgi

Aastal 2019

TEATERUUSLAVASTUSEDKOGU REPERTUAAR
väike­lapsed
kuni 5a
lap­sed
6-11a
teisme­lised
12-16a
noo­red
17-20a
täiskas­vanud
21-...
KOKKUväike­lapsed
kuni 5a
lap­sed
6-11a
teisme­lised
12-16a
noo­red
17-20a
täiskas­vanud
21-...
KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia030053261090851071114280
munitsipaal-etendusasutus
Tallinna Linnateater00001431430000494494
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater000011411402700469496
Endla Teater0102115811270252115256317
Kuressaare Teater01400405404411353111
NUKU teater2983181112153169249434116518
Rakvere Teater017170127161044380270352
Ugala Teater015012129156049812244313
Vanemuine04100152193012260386514
Vene Teater0311299014210761620258380
eraetendusasutus
Ajateater00000001400014
Alexela Loomelava000066000066
Arena00023500018321
Banaanikala Projektiteater00000002200022
Eesti Tantsuagentuur00565970005205984
Emajõe Suveteater / Karlova Teater000141529000143650
Fine5 Tantsuteater000771400073239
Goltsman Ballet030025018001836
Ilmarine5721000789565000160
Kanuti Gildi SAAL00001291290001164165
Kellerteater001307285001307285
Kinoteater000044440000107107
Lasteteater Sõber016000160259000259
Lavastusprojektid00001161160802195205
Miksteater01040001040215000215
Must Kast0332150590463251699
Mustkunstiteater000000005005
Oma Lava00000000001111
Paide Teater000122436000123749
Piip ja Tuut Teater03600945516001825208
Polygon Teater0000505000005050
Prem Productions00000000003131
R.A.A.A.M.000055550000110110
Stand-up Teater POINT0000484800005656
Sundown Entertainment0000202000002020
Sõltumatu Tantsu Lava022004769033005992
Tallinna Tantsuteater000033000077
Tartu Uus Teater000055550000101101
Teater Kelm0000181800001818
Teatribuss0190001904000040
Teoteater000036360260087113
Theatrum000102232006108298
Tuuleveski0850008535155000190
Vaba Lava0000484800006262
Vaba Vorm0001701700017017
Vana Baskini Teater000064640000131131
Varius0000242400003232
VAT Teater00062441060164062111229
Vilde Teater00003300001111
Viljandi laste- ja noorteteater REKY0560005605700057
Von Glehni Teater00001414012001426
Von Krahli Teater000331447080333778
KOKKU 86 636 107 268 1965 3062 314 1875 254 381 4360 7184
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.