Muuda filtrit…

Etendusasutused,-

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Etendused sihtgruppide järgi

Aastal 2025

TEATERUUSLAVASTUSEDKOGU REPERTUAAR
väike­lapsed
kuni 5a
lap­sed
6-11a
teisme­lised
12-16a
noo­red
17-20a
täiskas­vanud
21-...
KOKKUväike­lapsed
kuni 5a
lap­sed
6-11a
teisme­lised
12-16a
noo­red
17-20a
täiskas­vanud
21-...
KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia0001224362655834100223
munitsipaal-etendusasutus
Tallinna Linnateater00001511510000473473
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater00001131130060445451
Eesti Noorsooteater535405701641621424310720474
Endla Teater814001101321330010311364
Kuressaare Teater00910466502691073118
Rakvere Teater0480090138063120274349
Südalinna Teater034056210135652132175328
Ugala Teater01308142163047208278353
Vanemuine060013414007040357431
eraetendusasutus
Ajateater0000111100001111
Akadeemiline Teater00006600003535
Arena00000000001515
Banaanikala Projektiteater0000880300811
Draakonipesa34150004911948000167
Eesti Tantsuagentuur000301545000306494
Ekspeditsioon0000282800007171
elektron.art000063630000195195
Emajõe Suveteater / Karlova Teater0000181800005050
Fine5 Tantsuteater0006253100064551
Goltsman Ballet0400040420410
Improteater Impeerium0000303005006570
Kanuti Gildi SAAL000084840000103103
Kellerteater000060600000156156
Kinoteater0000171700004646
Kiseljus Teater0000202000004444
Lavastusprojektid0340583073991256058478604
Miksteater0110001103900039
Must Kast0090334201191967106
Müüdud Naer00000001900726
Oma Lava000000000000
Piip ja Tuut Teater03300104301792510196
POINT Productions0000202000002020
PUNKT000066032002153
R.A.A.A.M.0000252500004343
Saueaugu Teatritalu0000202000003030
SKENE Katus Kunstile0000121200003232
Sundown Entertainment00000000001919
Sõltumatu Tantsu Lava00002727021003859
Tartu Linnateater0000212100005858
Tartu Uus Teater0000555500007575
Teater Nuutrum070048550700140147
Teater Sõber0000000220000220
Teatribuss0330003303900039
TEMUFI00008686010110103124
Teoteater00000007006673
Theatrum0000545400028587
THORS teater00004400001414
Tuuleveski2857000854277000119
Vaba Lava0000232300007171
Vana Baskini Teater00000000008383
VAT Teater00128335300483186165
Vene Nukuteater050005404400084
Von Krahli Teater000088880700151158
KOKKU 123 368 30 194 2129 2844 449 1326 195 352 5115 7437
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.