Muuda filtrit…

Etendusasutused,

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Teatrikülastuse keskmine maksumus lavastusliikide järgi

Aastal 2020

TEATER sõna­lavastus muusika­lavastus tantsu­lavastus Nuku- ja objekti­teater tsir­kus mitme­liigi­lavastus Teatri keskmine
keskm st vp keskm st vp keskm st vp keskm st vp keskm st vp keskm st vp
avalik-õiguslik
Estonia00016.7016.4719.2216.1116.0418.970000009.989.98016.35
munitsipaal-etendusasutus
Tallinna Linnateater18.7318.73000000000000018.5818.58018.72
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater13.9313.4616.0900000000000000013.93
Eesti Noorsooteater9.379.389.310000006.806.876.500007.937.768.558.01
Endla Teater12.6012.3713.5713.4113.41000000000000012.62
Kuressaare Teater8.6410.667.320000000000006.836.8308.52
Rakvere Teater12.1911.4012.9311.8911.5212.427.6707.670000009.5709.5712.16
Ugala Teater11.7311.3012.6300000000000017.3916.9719.5412.41
Vanemuine12.7412.7113.3319.1018.5424.579.709.70000000013.4013.40014.73
Vene Teater11.2510.9113.5116.2116.21000010.1810.1800009.619.61012.41
eraetendusasutus
Ajateater19.2019.20000000000000000019.20
Alexela Loomelava0000000000000000000
Arena0000000000000000000
Banaanikala Projektiteater0000000003.0003.000000003.00
Eesti Tantsuagentuur0000000000000000000
Ekspeditsioon17.1617.16000000000000000017.16
Emajõe Suveteater / Karlova Teater14.1214.12000000000000017.4017.40015.81
eˉlektron0000000000000000000
Fine5 Tantsuteater00000011.7312.5611.0300000000011.73
Goltsman Ballet0000009.218.889.730000009.3509.359.22
Ilmarine3.0903.090000003.3503.350003.2103.213.19
Kanuti Gildi SAAL10.5610.0815.6000010.419.3215.660000008.738.7309.97
Kellerteater11.3411.34000000000000013.5713.57011.48
Kinoteater0000000000000000000
Teater Sõber0000000000000000000
Lavastusprojektid00000000000000033.3333.33033.33
Miksteater2.4102.410000000000000002.41
Must Kast10.7711.639.8200000000000015.1215.4914.2813.66
Mustkunstiteater0000000000000008.6808.688.68
Müüdud Naer0000000000000000000
Oma Lava0000000000000004.5204.524.52
Paide Teater9.999.9900000000000000009.99
Piip ja Tuut Teater9.3115.447.4714.1216.4412.900000005.9417.294.9716.2230.5410.099.86
Polygon Teater10.23010.2300000000000000010.23
Prem Productions0000000000000000000
R.A.A.A.M.13.1315.4912.6800000000000000013.13
Ruum Raam Ring0000000000000000000
Stand-up Teater POINT18.81018.8100000000000000018.81
Sundown Entertainment15.0915.4013.1500000000000000015.09
Sõltumatu Tantsu Lava0000007.137.774.440000000007.13
Tallinna Tantsuteater0000000000000000000
Tartu Uus Teater13.9513.95000000000000015.9917.0313.8214.64
Teater Kelm0000000000000000000
Teatribuss6.798.605.300000000000000006.79
Teoteater7.917.6911.240000000000000007.91
Theatrum14.0714.07000000000000000014.07
Tuuleveski5.987.505.290000003.507.503.400002.7302.733.70
Vaba Lava14.3914.6112.8700000000000014.3812.9316.4714.39
Vana Baskini Teater12.9914.9711.6200000000000000012.99
Varius0000000000000000000
VAT Teater13.0213.3311.9800000000000012.3511.5712.7312.96
Von Glehni Teater18.3918.9114.000000000000006.625.006.9215.48
Von Krahli Teater16.2716.27000000000000019.6419.64016.61
kokku KESKMINE13.1913.1413.317.2517.0219.414.4614.5212.965.826.894.345.9417.294.9717.4718.710.76
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed2. Loe lähemalt koostöölavastustest.