Muuda filtrit…

Etendusasutused,-

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Statistikas osalevad teatrid

2025

TEATERsõna (S)-, muusika (M)-, tantsu (T) teater, etenduskunstikeskus (ET)SAALuuslavas­tusedkogu reper­tuaar (sh uus­lavastused)etendusedkülastajadVEEBI­KÜLASTAJAID
avalik-õiguslik
EstoniaMTALALINE TEATRISAAL6352231287340
munitsipaal-etendusasutus
Tallinna LinnateaterSALALINE TEATRISAAL932473851780
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti DraamateaterSALALINE TEATRISAAL8334511280090
Eesti NoorsooteaterSALALINE TEATRISAAL730474683450
Endla TeaterSALALINE TEATRISAAL829364809620
Kuressaare TeaterSALALINE TEATRISAAL513118166310
Rakvere TeaterSALALINE TEATRISAAL825349600010
Südalinna TeaterSALALINE TEATRISAAL938328527330
Ugala TeaterSALALINE TEATRISAAL928353839750
VanemuineSMTALALINE TEATRISAAL14484311442730
eraetendusasutus
AjateaterS111121000
Akadeemiline TeaterS123523380
ArenaS01158250
Banaanikala ProjektiteaterSALALINE TEATRISAAL121112280
DraakonipesaSALALINE TEATRISAAL41416741110
Eesti TantsuagentuurTALALINE TEATRISAAL51194114510
EkspeditsioonSALALINE TEATRISAAL277180600
elektron.artTALALINE TEATRISAAL10121954476740
Emajõe Suveteater / Karlova TeaterSALALINE TEATRISAAL145067230
Fine5 TantsuteaterT475136500
Goltsman BalletT141051210
Improteater ImpeeriumSALALINE TEATRISAAL4197050950
Kanuti Gildi SAALETALALINE TEATRISAAL142110395150
KellerteaterSALALINE TEATRISAAL617156214190
KinoteaterS5746136450
Kiseljus TeaterSALALINE TEATRISAAL244431170
LavastusprojektidS4063604880110
MiksteaterS143944770
Must KastSALALINE TEATRISAAL41010693320
Müüdud NaerS022613720
Oma LavaS00000
Piip ja Tuut TeaterSALALINE TEATRISAAL420196213570
POINT ProductionsS112064710
PUNKTSALALINE TEATRISAAL135316510
R.A.A.A.M.S364357430
Saueaugu TeatritaluS343030190
SKENE Katus KunstileS123241540
Sundown EntertainmentS021929130
Sõltumatu Tantsu LavaETALALINE TEATRISAAL695938600
Tartu LinnateaterS255853200
Tartu Uus TeaterSALALINE TEATRISAAL4975133920
Teater NuutrumS411147248540
Teater SõberS016220192950
TeatribussS233951680
TEMUFISALALINE TEATRISAAL58124161090
TeoteaterSALALINE TEATRISAAL067325250
TheatrumSALALINE TEATRISAAL51487108870
THORS teaterS1214206360
TuuleveskiS21211971420
Vaba LavaETALALINE TEATRISAAL2971148520
Vana Baskini TeaterS0583152730
VAT TeaterSALALINE TEATRISAAL51716525053201
Vene NukuteaterALALINE TEATRISAAL1208438850
Von Krahli TeaterSALALINE TEATRISAAL611158179370
KOKKU24771874371306403941
Külastajate arvudes on ainult saalikülastajad, samuti ei ole kokku arvus veebikülastusi.
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.