Muuda filtrit…

Etendusasutused,

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Statistikas osalevad teatrid

2018

TEATERsõna (S)-, muusika (M)-, tantsu (T) teater TRUPPSAALuuslavas­tusedkogu reper­tuaar (sh uus­lavastused)etendusedkülastajad
avalik-õiguslik
EstoniaMTALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL640279154484
munitsipaal-etendusasutus
Tallinna LinnateaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL82544967774
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti DraamateaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL1235498106830
Endla TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL92831478490
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare LinnateaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL41312017614
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
NUKU teaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL103755887116
Rakvere TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL91934868372
Teater NO99SALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL210979183
Ugala TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL72627980907
VanemuineSMTALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL1552486150809
Vene TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL133935053881
eraetendusasutus
AjateaterSALALINE TRUPP12432731
ArenaSALALINE TRUPP24292143
Banaanikala ProjektiteaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL12371941
Eesti TantsuagentuurTALALINE TRUPP4512120531
Emajõe Suveteater / Karlova TeaterSALALINE TEATRISAAL47354412
Fine5 TantsuteaterTALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL35364739
Goltsman BalletTALALINE TRUPP16232345
IlmarineSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL1820213706
Kanuti Gildi SAALTALALINE TEATRISAAL112313213107
Kell KümmeSALALINE TRUPP03286610
KinoteaterSALALINE TRUPP2922011522
Kukruse MõisateaterS1116800
LavastusprojektidS171917522625
MiksteaterSALALINE TRUPP3813012570
Must KastSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL37576137
Oma LavaSALALINE TRUPP11172880
Paide TeaterSALALINE TRUPP56383891
Piip ja Tuut TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL41626331979
Polygon TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL12193300
Prem ProductionsSALALINE TRUPP246415802
R.A.A.A.M.S41012022530
Sundown EntertainmentS11132076
Sõltumatu Tantsu LavaTALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL511664084
Tallinna TantsuteaterTALALINE TRUPP57201123
Tartu Uus TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL71617635589
Teater KelmSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL1412330
TeoteaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL1121015173
TheatrumSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL68748032
TuuleveskiSALALINE TRUPP31124219020
Vaba LavaSALALINE TEATRISAAL696911641
Vana Baskini TeaterSALALINE TRUPP3511819364
VariusSALALINE TRUPP26424053
VAT TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL82020021049
Vilde TeaterS24291088
Von Krahli TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL31010910782
KOKKU21959668541225165
NB!
2014. aastal oli teatrite repertuaaris 14 koostöölavastust, neist 10 uuslavastust. Vastavad arvud tuleb kokku arvudest maha lahutada: uuslavastusi kokku 196, repertuaaris kokku 511 lavastust. Etendusi oli kokku 6010, külastusi kokku 1 047 122. („Harakale haigus“, „Varesele valu“, „Vana õngitseja“, „Utoopia rannik. III osa. Kaldale heidetud“, „Kõige lihtsam meetod...“, „Illusioonid“, „post kaart“, „...and Blue“, „Faasid – ReMake“, „Kaota mu naine ära ehk kuidas minust sai mustkunstnik“, „Santa Muerte and the Sun“, „Alustame algusest“, „Liha luudel“ ja „Mikiveri tagi“)

2013 kokku numbrid sisaldavad topelt 6 lavastuste infot: Ugala Teatri ja Kuressaare Linnateatri Vana õngitseja; Ugala ja Vanemuise Utoopia rannik III; Vene Teatri 4 projekti-lavastust