Muuda filtrit…

Etendusasutused,

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Statistikas osalevad teatrid

2019

TEATERsõna (S)-, muusika (M)-, tantsu (T) teater TRUPPSAALuuslavas­tusedkogu reper­tuaar (sh uus­lavastused)etendusedkülastajad
avalik-õiguslik
EstoniaMTALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL939280157363
munitsipaal-etendusasutus
Tallinna LinnateaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL62649472091
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti DraamateaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL830496100898
Endla TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL92731791889
Kuressaare TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL41111116035
NUKU teaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL73551879979
Rakvere TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL92235259902
Ugala TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL102431388934
VanemuineSMTALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL1652514152601
Vene TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL144838052942
eraetendusasutus
AjateaterSALALINE TRUPP01141011
Alexela LoomelavaTALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL116250
ArenaSALALINE TRUPP23211322
Banaanikala ProjektiteaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL02221404
Eesti TantsuagentuurTALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL478411641
Emajõe Suveteater / Karlova TeaterSALALINE TEATRISAAL36507164
Fine5 TantsuteaterTALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL25394007
Goltsman BalletTALALINE TRUPP26364251
IlmarineSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL21016011036
Kanuti Gildi SAALTALALINE TEATRISAAL182716511374
KellerteaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL55853965
KinoteaterSALALINE TRUPP4910717948
Lasteteater SõberSALALINE TRUPP11325923627
LavastusprojektidSALALINE TEATRISAAL102220527881
MiksteaterSALALINE TRUPP1621516377
Must KastSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL310998918
MustkunstiteaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL015560
Oma LavaSALALINE TRUPP01111010
Paide TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL46497456
Piip ja Tuut TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL62020827948
Polygon TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL22507602
Prem ProductionsSALALINE TRUPP02317936
R.A.A.A.M.S4911017062
Stand-up Teater POINTSALALINE TRUPP125637646
Sundown EntertainmentS11204064
Sõltumatu Tantsu LavaTALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL814925916
Tallinna TantsuteaterTALALINE TRUPP137391
Tartu Uus TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL71310129261
Teater KelmSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL2218790
TeatribussSALALINE TRUPP25404666
TeoteaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL3111135705
TheatrumSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL3139811678
TuuleveskiSALALINE TRUPP31219017215
Vaba LavaSALALINE TEATRISAAL69629336
Vaba VormT11171350
Vana Baskini TeaterSALALINE TRUPP2613119356
VariusSALALINE TRUPP36323227
VAT TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL61622924612
Vilde TeaterS2311476
Viljandi laste- ja noorteteater REKYS455713175
Von Glehni TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL35262117
Von Krahli TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL26789151
KOKKU22662171841294516
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.