Muuda filtrit…

Etendusasutused,-

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Lavastused sihtgruppide järgi

Aastal 2025

TEATERUUSLAVASTUSEDKOGU REPERTUAAR
väike­lapsed
kuni 5a
lap­sed
6-11a
teisme­lised
12-16a
noo­red
17-20a
täiskas­vanud
21-...
KOKKUväike­lapsed
kuni 5a
lap­sed
6-11a
teisme­lised
12-16a
noo­red
17-20a
täiskas­vanud
21-...
KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia00033627181735
munitsipaal-etendusasutus
Tallinna Linnateater00009900003232
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater00008800103233
Eesti Noorsooteater2203079827430
Endla Teater11006823012329
Kuressaare Teater0011350411713
Rakvere Teater03005805101925
Südalinna Teater02016938242138
Ugala Teater01017904212128
Vanemuine0100131405104248
eraetendusasutus
Ajateater000011000011
Akadeemiline Teater000011000022
Arena000000000011
Banaanikala Projektiteater000011010012
Draakonipesa2200047700014
Eesti Tantsuagentuur0004150004711
Ekspeditsioon000022000077
elektron.art0000101000001212
Emajõe Suveteater / Karlova Teater000011000044
Fine5 Tantsuteater000134000167
Goltsman Ballet010001011024
Improteater Impeerium00004401001819
Kanuti Gildi SAAL0000141400002121
Kellerteater00006600001717
Kinoteater000055000077
Kiseljus Teater000022000044
Lavastusprojektid0305324025055163
Miksteater010001040004
Must Kast0010340111710
Müüdud Naer000000010012
Oma Lava000000000000
Piip ja Tuut Teater03001401711120
POINT Productions000011000011
PUNKT000011010023
R.A.A.A.M.000033000066
Saueaugu Teatritalu000033000044
SKENE Katus Kunstile000011000022
Sundown Entertainment000000000022
Sõltumatu Tantsu Lava000066020079
Tartu Linnateater000022000055
Tartu Uus Teater000044000099
Teater Nuutrum01003401001011
Teater Sõber00000001600016
Teatribuss020002030003
TEMUFI000055011068
Teoteater000000010056
Theatrum00005500011314
THORS teater000011000022
Tuuleveski1100026600012
Vaba Lava000022000099
Vana Baskini Teater000000000055
VAT Teater0011350055717
Vene Nukuteater010001101000020
Von Krahli Teater00006601001011
KOKKU 6 25 3 20 193 247 41 124 20 40 493 718
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.