Muuda filtrit…

Etendusasutused,

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Lavastused sihtgruppide järgi

Aastal 2020

TEATERUUSLAVASTUSEDKOGU REPERTUAAR
väike­lapsed
kuni 5a
lap­sed
6-11a
teisme­lised
12-16a
noo­red
17-20a
täiskas­vanud
21-...
KOKKUväike­lapsed
kuni 5a
lap­sed
6-11a
teisme­lised
12-16a
noo­red
17-20a
täiskas­vanud
21-...
KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia00031407191532
munitsipaal-etendusasutus
Tallinna Linnateater00005500002626
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater00007701002930
Eesti Noorsooteater230106111523031
Endla Teater01006703102226
Kuressaare Teater010023031059
Rakvere Teater01006703201621
Ugala Teater01006703011620
Vanemuine0110101207203746
Vene Teater020057110312843
eraetendusasutus
Ajateater000011000011
Alexela Loomelava000101000101
Arena010001010102
Banaanikala Projektiteater000000020002
Eesti Tantsuagentuur000112001225
Ekspeditsioon000033000044
Emajõe Suveteater / Karlova Teater000011000145
eˉlektron0000111100001111
Fine5 Tantsuteater000022000055
Goltsman Ballet000000020024
Ilmarine0000005500010
Kanuti Gildi SAAL00009900001616
Kellerteater020013021047
Kinoteater000044000099
Teater Sõber01000101300013
Lavastusprojektid0300131603001316
Miksteater000000030003
Must Kast000033012148
Mustkunstiteater010023010023
Müüdud Naer020024020024
Oma Lava001012001012
Paide Teater010023010045
Piip ja Tuut Teater02000201001415
Polygon Teater000011000022
Prem Productions000000000011
R.A.A.A.M.000011000066
Ruum Raam Ring000011000011
Stand-up Teater POINT000011000022
Sundown Entertainment000011000022
Sõltumatu Tantsu Lava000033020057
Tallinna Tantsuteater000011000011
Tartu Uus Teater00003300001111
Teater Kelm000011000022
Teatribuss000000160007
Teoteater0000000400610
Theatrum0001450001910
Tuuleveski2100035600011
Vaba Lava000066000088
Vana Baskini Teater000033000066
Varius000022000055
VAT Teater00013401241017
Von Glehni Teater000011020035
Von Krahli Teater000044000156
KOKKU 4 24 2 8 140 178 23 119 19 27 367 555
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.