Muuda filtrit…

Etendusasutused,-

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Eesti- ja väliskirjanduse ning Eesti ja väliskirjanduse dramatiseeringute arv sõnalavastuste hulgas

Aastal 2025

TEATERUUSLAVASTUSEDKOGU REPERTUAAR
eesti näite­kirjandusvälis­näite­kirjanduseesti kirj. dramati­seeringvälis­kirjanduse dramati­seering KOKKUeesti näitekir­jandusvälis­näitekir­janduseesti kirj. dramati­seeringvälis­kirjanduse dramati­seering KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia0000000000
munitsipaal-etendusasutus
Tallinna Linnateater251085201430
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater330179130729
Eesti Noorsooteater0100113149
Endla Teater231064144325
Kuressaare Teater1101333219
Rakvere Teater130262132320
Südalinna Teater0401501611229
Ugala Teater330176141223
Vanemuine340187150527
eraetendusasutus
Ajateater0010100101
Akadeemiline Teater0100102002
Arena0000000000
Banaanikala Projektiteater1000111002
Draakonipesa0000000000
Eesti Tantsuagentuur0000000000
Ekspeditsioon0010130216
elektron.art1100211002
Emajõe Suveteater / Karlova Teater0100102114
Fine5 Tantsuteater0000000000
Goltsman Ballet0000000000
Improteater Impeerium0000000000
Kanuti Gildi SAAL1000110001
Kellerteater23016480416
Kinoteater4000460006
Kiseljus Teater0002201034
Lavastusprojektid18223252395643
Miksteater1000120013
Must Kast2000241106
Müüdud Naer0000010102
Oma Lava0000000000
Piip ja Tuut Teater0000051208
POINT Productions1000110001
PUNKT0001101023
R.A.A.A.M.2100324006
Saueaugu Teatritalu2100331004
SKENE Katus Kunstile0100102002
Sundown Entertainment0000002002
Sõltumatu Tantsu Lava0000000000
Tartu Linnateater0200205005
Tartu Uus Teater1000120002
Teater Nuutrum0210334209
Teater Sõber000001600016
Teatribuss1001220013
TEMUFI1310523207
Teoteater0000023016
Theatrum31004480012
THORS teater0000010001
Tuuleveski0000021003
Vaba Lava2000236009
Vana Baskini Teater0000031004
VAT Teater30003630110
Vene Nukuteater0000000000
Von Krahli Teater41005820010
KOKKU 65 47 8 15 135 148 183 29 62 422
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.