Muuda filtrit…

Etendusasutused,

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Lavastuste arv lavastusliikide järgi

Aastal 2019

TEATERUUSLAVASTUSEDKOGU REPERTUAAR
sõna­lavastusmuusika­lavastustantsu­lavastusnuku- ja objekti­teatertsir­kusmitme­liigi­lavastus KOKKUsõna­lavastusmuusika­lavastustantsu­lavastusnuku- ja objekti­teatertsir­kusmitme­liigi­lavastus KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia04400190231400239
munitsipaal-etendusasutus
Tallinna Linnateater6000006260000026
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater8000008300000030
Endla Teater8100009251000127
Kuressaare Teater4000004100000111
NUKU teater1002047700220635
Rakvere Teater9000009200000222
Ugala Teater80000210200000424
Vanemuine1012003162315900552
Vene Teater100010314440010348
eraetendusasutus
Ajateater00000000000011
Alexela Loomelava00100010010001
Arena00000220000033
Banaanikala Projektiteater00000001001002
Eesti Tantsuagentuur00300140060017
Emajõe Suveteater / Karlova Teater20000135000016
Fine5 Tantsuteater00200020040015
Goltsman Ballet00000220040026
Ilmarine000200260030110
Kanuti Gildi SAAL40500918715001427
Kellerteater30000253000025
Kinoteater30000148000019
Lasteteater Sõber1000001130000013
Lavastusprojektid70000310170100422
Miksteater10000016000006
Must Kast200001370000310
Mustkunstiteater00000000000011
Oma Lava00000001000001
Paide Teater30100045010006
Piip ja Tuut Teater3200016114001420
Polygon Teater20000022000002
Prem Productions00000002000002
R.A.A.A.M.40000049000009
Stand-up Teater POINT10000011000012
Sundown Entertainment10000011000001
Sõltumatu Tantsu Lava0070018001300114
Tallinna Tantsuteater00100010030003
Tartu Uus Teater310003762000513
Teater Kelm20000022000002
Teatribuss20000025000005
Teoteater3000003110000011
Theatrum3000003130000013
Tuuleveski100200330090012
Vaba Lava30010266001029
Vaba Vorm10000011000001
Vana Baskini Teater20000026000006
Varius21000035100006
VAT Teater5000016130000316
Vilde Teater20000023000003
Viljandi laste- ja noorteteater REKY40000045000005
Von Glehni Teater20000134000015
Von Krahli Teater10000125000016
KOKKU 137 10 26 8 0 45 226 398 47 61 37 1 77 621
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.