Muuda filtrit…

Etendusasutused,

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Lavastuste arv lavastusliikide järgi

Aastal 2020

TEATERUUSLAVASTUSEDKOGU REPERTUAAR
sõna­lavastusmuusika­lavastustantsu­lavastusnuku- ja objekti­teatertsir­kusmitme­liigi­lavastus KOKKUsõna­lavastusmuusika­lavastustantsu­lavastusnuku- ja objekti­teatertsir­kusmitme­liigi­lavastus KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia02200040201000232
munitsipaal-etendusasutus
Tallinna Linnateater4000015250000126
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater7000007300000030
Eesti Noorsooteater2001036700160831
Endla Teater7000007251000026
Kuressaare Teater20000138000019
Rakvere Teater6100007201000021
Ugala Teater7000007180000220
Vanemuine732000122512600346
Vene Teater5200007372010343
eraetendusasutus
Ajateater10000011000001
Alexela Loomelava00100010010001
Arena00000110000022
Banaanikala Projektiteater00000001001002
Eesti Tantsuagentuur00200020040015
Ekspeditsioon20000133000014
Emajõe Suveteater / Karlova Teater10000014000015
eˉlektron1030071110300711
Fine5 Tantsuteater00200020050005
Goltsman Ballet00000000030014
Ilmarine000000060030110
Kanuti Gildi SAAL202005980200616
Kellerteater30000036000017
Kinoteater40000048000019
Lasteteater Sõber1000001130000013
Lavastusprojektid113010116113010116
Miksteater00000003000003
Must Kast10000234000048
Mustkunstiteater00000330000033
Müüdud Naer31000043100004
Oma Lava10000121000012
Paide Teater10000232010025
Piip ja Tuut Teater100001263001515
Polygon Teater10000012000002
Prem Productions00000001000001
R.A.A.A.M.10000016000006
Ruum Raam Ring10000011000001
Stand-up Teater POINT10000012000002
Sundown Entertainment10000012000002
Sõltumatu Tantsu Lava00300030070007
Tallinna Tantsuteater00100010010001
Tartu Uus Teater200001370000411
Teater Kelm10000012000002
Teatribuss00000007000007
Teoteater0000000100000010
Theatrum5000005100000010
Tuuleveski100101330070111
Vaba Lava40000266000028
Vana Baskini Teater30000036000006
Varius20000024100005
VAT Teater4000004150000217
Von Glehni Teater10000014000015
Von Krahli Teater20000243000036
KOKKU 110 12 18 3 0 35 178 367 44 43 29 1 71 555
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.