Muuda filtrit…

Etendusasutused,

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Etendused lavastusliikide žanrite järgi

Aastal 2020

sõna­lavastus muusika­lavastus tantsu­lavastus Nuku- ja objekti­teater tsir­kus mitme­liigi­lavastus KOKKU
st vp st vp st vp st vp st vp st vp
avalik-õiguslik
Estonia007866220000110159
munitsipaal-etendusasutus
Tallinna Linnateater28260000000060294
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater314540000000000368
Eesti Noorsooteater817000013218008017335
Endla Teater225313000000000259
Kuressaare Teater30430000000011084
Rakvere Teater1301178600000000261
Ugala Teater1515400000000223230
Vanemuine19488635300000120356
Vene Teater19914230002000180256
eraetendusasutus
Ajateater120000000000012
Alexela Loomelava0000400000004
Arena0000000000099
Banaanikala Projektiteater0300000400007
Eesti Tantsuagentuur0000414000036054
Ekspeditsioon512000000007060
Emajõe Suveteater / Karlova Teater31180000000011060
eˉlektron100055000018130
Fine5 Tantsuteater00008700000015
Goltsman Ballet00006200000210
Ilmarine0330000029000870
Kanuti Gildi SAAL2759001430000248135
Kellerteater107000000000100117
Kinoteater4543000000002191
Lasteteater Sõber01220000000000122
Lavastusprojektid7741926000800140175
Miksteater01070000000000107
Must Kast1470000000019949
Mustkunstiteater000000000001515
Müüdud Naer132410000000020
Oma Lava1000000000001121
Paide Teater1320002000010027
Piip ja Tuut Teater29261612000052156120
Polygon Teater317000000000020
Prem Productions2400000000006
R.A.A.A.M.848000000000056
Ruum Raam Ring100000000000010
Stand-up Teater POINT052000000000052
Sundown Entertainment206000000000026
Sõltumatu Tantsu Lava0000332300000056
Tallinna Tantsuteater0000220000004
Tartu Uus Teater4720000000027783
Teater Kelm92000000000011
Teatribuss1224000000000036
Teoteater632000000000065
Theatrum812000000000083
Tuuleveski150000154000970
Vaba Lava2211000000006544
Vana Baskini Teater2669000000000095
Varius102100000000013
VAT Teater116200000000058149
Von Glehni Teater131000000001318
Von Krahli Teater5120000000073191
KOKKU 2530 1068 228 54 191 60 135 113 5 21 362 153 4920
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.