Muuda filtrit…

Etendusasutused,

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Etendused lavastusliikide žanrite järgi

Aastal 2019

sõna­lavastus muusika­lavastus tantsu­lavastus Nuku- ja objekti­teater tsir­kus mitme­liigi­lavastus KOKKU
st vp st vp st vp st vp st vp st vp
avalik-õiguslik
Estonia001481180130000280280
munitsipaal-etendusasutus
Tallinna Linnateater479150000000000494
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater470260000000000496
Endla Teater2583221000000060317
Kuressaare Teater32760000000012111
NUKU teater9016000020784001210518
Rakvere Teater2101280000000059352
Ugala Teater17676000000004516313
Vanemuine280299148200000361514
Vene Teater32418000013000241380
eraetendusasutus
Ajateater000000000014014
Alexela Loomelava0000600000006
Arena000000000021921
Banaanikala Projektiteater013000009000022
Eesti Tantsuagentuur0000916000059084
Emajõe Suveteater / Karlova Teater3600000000014050
Fine5 Tantsuteater0000141800005239
Goltsman Ballet000028300005036
Ilmarine051000077900023160
Kanuti Gildi SAAL12612092100003327165
Kellerteater4400000000041085
Kinoteater414700000000136107
Lasteteater Sõber02590000000000259
Lavastusprojektid1234300020000370205
Miksteater02150000000000215
Must Kast50300000000041599
Mustkunstiteater0000000000505
Oma Lava011000000000011
Paide Teater375003400000049
Piip ja Tuut Teater425772200007441019208
Polygon Teater347000000000050
Prem Productions427000000000031
R.A.A.A.M.36740000000000110
Stand-up Teater POINT048000000000856
Sundown Entertainment200000000000020
Sõltumatu Tantsu Lava00005030000010292
Tallinna Tantsuteater0000070000007
Tartu Uus Teater257200000000463101
Teater Kelm162000000000018
Teatribuss1921000000000040
Teoteater11300000000000113
Theatrum8216000000000098
Tuuleveski0700000121080000190
Vaba Lava7410000300011062
Vaba Vorm512000000000017
Vana Baskini Teater291020000000000131
Varius212810000000032
VAT Teater14835000000002620229
Vilde Teater38000000000011
Viljandi laste- ja noorteteater REKY057000000000057
Von Glehni Teater205000000001026
Von Krahli Teater32130000000033078
KOKKU 3287 1768 305 48 281 114 242 280 7 44 635 173 7184
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.