Muuda filtrit…

Etendusasutused,

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Sõnalavastuste žanrid

Aastal 2020

TEATERETENDUSEDKÜLASTAJAD
draa­makomöö­diatragi­komöödia KOKKUdraa­ma *komöö­dia *tragi­komöödia * KOKKU *VEEBI­KÜLASTAJAID
avalik-õiguslik
Estonia000000000
munitsipaal-etendusasutus
Tallinna Linnateater2662202883469619190366151783
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater29672036847434163370637710
Eesti Noorsooteater8800881199700119970
Endla Teater148842425623194251996718551110
Kuressaare Teater5320073800023010103010
Rakvere Teater1984902472843279410363730
Ugala Teater15451020530936211880521240
Vanemuine148391520223422117133675388100
Vene Teater79117172137219164331363250150
eraetendusasutus
Ajateater12001218600018600
Alexela Loomelava000000000
Arena000000000
Banaanikala Projektiteater3003132001320
Eesti Tantsuagentuur000000000
Ekspeditsioon53005351220051220
Emajõe Suveteater / Karlova Teater133604911995068062670
eˉlektron10010000198
Fine5 Tantsuteater000000000
Goltsman Ballet000000000
Ilmarine03303302268022680
Kanuti Gildi SAAL860086306900306912664
Kellerteater1070010749680049681336
Kinoteater4939088680034000102005754
Teater Sõber52700122419058990100890
Lavastusprojektid94240118369084630121530
Miksteater1070010774040074040
Must Kast21002115790015790
Mustkunstiteater000000000
Müüdud Naer15001513600013600
Oma Lava100010300003000
Paide Teater15001512400012400
Piip ja Tuut Teater213405574525680331360
Polygon Teater6140202951074013690
Prem Productions060601034010340
R.A.A.A.M.280285626040323658400
Ruum Raam Ring100010300003000
Stand-up Teater POINT0520520223170223170
Sundown Entertainment00262600251925190
Sõltumatu Tantsu Lava000000000
Tallinna Tantsuteater000000000
Tartu Uus Teater49004942310042310
Teater Kelm110011403004030
Teatribuss36003636260036260
Teoteater32181565125471259825640
Theatrum83008383300083300
Tuuleveski024601873315180
Vaba Lava33003328240028240
Vana Baskini Teater14641795245577484279144820
Varius12001210480010480
VAT Teater136001361524500152450
Von Glehni Teater014014081408140
Von Krahli Teater53005351220051220
KOKKU 2592 860 146 3598 306725 164583 22719 494027 21795
* Daama, komöödia ja tragikomöödia külastajate hulka arvestatakse ainult saalikülastajaid, veebikülastused ei sisaldu külastuste kokku arvus
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed2. Loe lähemalt koostöölavastustest.