Muuda filtrit…

Etendusasutused,-

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Sõnalavastuste žanrid

Aastal 2025

TEATERETENDUSEDKÜLASTAJAD
draa­makomöö­diatragi­komöödia KOKKUdraa­ma *komöö­dia *tragi­komöödia * KOKKU *VEEBI­KÜLASTAJAID
avalik-õiguslik
Estonia000000000
munitsipaal-etendusasutus
Tallinna Linnateater30113334374363536099253799870
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater35746040399744696901067130
Eesti Noorsooteater9700971929100192910
Endla Teater213791931143093242132660699660
Kuressaare Teater450267149120278376950
Rakvere Teater194623829427030125967546471720
Südalinna Teater1834311237259975993743327330
Ugala Teater2363622745250511191616643120
Vanemuine19469026352684272580799420
eraetendusasutus
Ajateater11001121000021000
Akadeemiline Teater6290352942044023380
Arena000000000
Banaanikala Projektiteater0808253975012280
Draakonipesa000000000
Eesti Tantsuagentuur000000000
Ekspeditsioon61006172220072220
elektron.art34003423610023610
Emajõe Suveteater / Karlova Teater321805047481975067230
Fine5 Tantsuteater000000000
Goltsman Ballet000000000
Improteater Impeerium000000000
Kanuti Gildi SAAL19001920300020300
Kellerteater1421201541881824500212680
Kinoteater337040891613030102190
Kiseljus Teater44004431170031170
Lavastusprojektid2521343942535076225254704623050
Miksteater30003035560035560
Must Kast60006053570053570
Müüdud Naer26002613720013720
Oma Lava000000000
Piip ja Tuut Teater105006010804588056680
POINT Productions02002006471064710
PUNKT53005316510016510
R.A.A.A.M.43004357430057430
Saueaugu Teatritalu30003030190030190
SKENE Katus Kunstile32003241540041540
Sundown Entertainment10901916471266029130
Sõltumatu Tantsu Lava000000000
Tartu Linnateater5260584825495053200
Tartu Uus Teater14001411040011040
Teater Nuutrum993501341394880420219900
Teater Sõber7314702206632126630192950
Teatribuss39003951680051680
TEMUFI86820114126357711722151280
Teoteater26123573660596126925250
Theatrum570157271070189089970
THORS teater1000101696000169600
Tuuleveski15287980529111750
Vaba Lava7100711485200148520
Vana Baskini Teater07010800105192677131960
VAT Teater128001282064000206400
Vene Nukuteater000000000
Von Krahli Teater150001501743500174350
KOKKU 3554 1038 220 4812 603450 201807 27154 832411 0
* Daama, komöödia ja tragikomöödia külastajate hulka arvestatakse ainult saalikülastajaid, veebikülastused ei sisaldu külastuste kokku arvus
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.