Muuda filtrit…

Etendusasutused,-

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Etenduste ja külastuste koguarv

Aastal 2025

TEATERETENDUSEDKÜLASTAJAD
statsionaarisväljaspool KOKKUstatsionaaris *väljaspool * KOKKU *VEEBI­KÜLASTAJAID
avalik-õiguslik
Estonia1923122312117375611287340
munitsipaal-etendusasutus
Tallinna Linnateater379944736509320085851780
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater38467451107497205121280090
Eesti Noorsooteater3641104745698011365683450
Endla Teater1482163643530045662809620
Kuressaare Teater704811897556876166310
Rakvere Teater1971523492979930202600010
Südalinna Teater29632328473755358527330
Ugala Teater255983535813525840839750
Vanemuine35378431121538227351442730
eraetendusasutus
Ajateater110112100021000
Akadeemiline Teater33235213820023380
Arena0151508258250
Banaanikala Projektiteater831197525312280
Draakonipesa133341671946216541110
Eesti Tantsuagentuur58369455955856114510
Ekspeditsioon710718060080600
elektron.art9010519541543224476740
Emajõe Suveteater / Karlova Teater500506723067230
Fine5 Tantsuteater3021511663198736500
Goltsman Ballet73103053206851210
Improteater Impeerium3634701850324550950
Kanuti Gildi SAAL60431034824469195150
Kellerteater33123156292918490214190
Kinoteater33134689164729136450
Kiseljus Teater440443117031170
Lavastusprojektid4121926046230425707880110
Miksteater039390447744770
Must Kast80261066497283593320
Müüdud Naer9172661276013720
Oma Lava0000000
Piip ja Tuut Teater9898196564615711213570
POINT Productions1010202224424764710
PUNKT530531651016510
R.A.A.A.M.1528431512423157430
Saueaugu Teatritalu28230263438530190
SKENE Katus Kunstile320324154041540
Sundown Entertainment910191266164729130
Sõltumatu Tantsu Lava451459315870238600
Tartu Linnateater203858998432253200
Tartu Uus Teater621375118891503133920
Teater Nuutrum6483147886515989248540
Teater Sõber0220220019295192950
Teatribuss36339491825051680
TEMUFI8242124107255384161090
Teoteater65873219033525250
Theatrum70178789301957108870
THORS teater14014206360206360
Tuuleveski111811972707071420
Vaba Lava205171394010912148520
Vana Baskini Teater38083207713196152730
VAT Teater2414116527822227125053201
Vene Nukuteater840843885038850
Von Krahli Teater14216158166351302179370
KOKKU 4813 2624 7437 900888 405515 1306403 941
* Statsionaaris ja väljaspool arvestatakse ainult saalikülastajaid, veebikülastused ei sisaldu külastuste kokku arvus
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.