Muuda filtrit…

Etendusasutused,

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Etenduste ja külastuste koguarv

Aastal 2020

TEATERETENDUSEDKÜLASTAJAD
statsionaarisväljaspool KOKKUstatsionaaris *väljaspool * KOKKU *VEEBI­KÜLASTAJAID
avalik-õiguslik
Estonia1518159772564419816750
munitsipaal-etendusasutus
Tallinna Linnateater288629437332991383231783
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater314543685215211619637710
Eesti Noorsooteater29342335331047368404720
Endla Teater228312594610410439565430
Kuressaare Teater41438448786158110360
Rakvere Teater1381232611869519451381460
Ugala Teater173572304135617929592850
Vanemuine34511356760203986800060
Vene Teater24214256312593235344940
eraetendusasutus
Ajateater120121860018600
Alexela Loomelava40425002500
Arena09905095090
Banaanikala Projektiteater07705085080
Eesti Tantsuagentuur401454524173359740
Ekspeditsioon58260535712354800
Emajõe Suveteater / Karlova Teater4218605771328990600
eˉlektron2463073330410374082
Fine5 Tantsuteater87153793657440
Goltsman Ballet64104063177230
Ilmarine070700437343730
Kanuti Gildi SAAL657013531981866506416175
Kellerteater11701175241052411483
Kinoteater47449157164839105555754
Teater Sõber0122122010089100890
Lavastusprojektid100751752385016586404360
Miksteater01071070740474040
Must Kast3316493107168547920
Mustkunstiteater0151507757750
Müüdud Naer17320137918515640
Oma Lava1011213005508500
Paide Teater23427255821327710
Piip ja Tuut Teater556512022445823806718990
Polygon Teater31720155121413690
Prem Productions24635168310340
R.A.A.A.M.84856898494258400
Ruum Raam Ring1001030003000
Stand-up Teater POINT05252022317223170
Sundown Entertainment20626216135825190
Sõltumatu Tantsu Lava332356214411383282140
Tallinna Tantsuteater224130802100
Tartu Uus Teater74983559375763500
Teater Kelm92112621414030
Teatribuss1224361499212736260
Teoteater63265241714725640
Theatrum81283793040083300
Tuuleveski26870280424745270
Vaba Lava2816442357120135580
Vana Baskini Teater26699554978985144820
Varius1121399315511480
VAT Teater12128149120304518165480
Von Glehni Teater144187881809680
Von Krahli Teater583391535768960460
KOKKU 3451 1469 4920 536888 200410 737298 48407
* Statsionaaris ja väljaspool arvestatakse ainult saalikülastajaid, veebikülastused ei sisaldu külastuste kokku arvus
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed2. Loe lähemalt koostöölavastustest.