Muuda filtrit…

Etendusasutused

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Statistikas osalevad teatrid

2015

TEATERsõna (S)-, muusika (M)-, tantsu (T) teater TRUPPSAALuuslavas­tusedkogu reper­tuaar (sh uus­lavastused)etendusedkülastajad
avalik-õiguslik
EstoniaMTALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL633249153657
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare LinnateaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL5129310507
Tallinna LinnateaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL72943179645
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti DraamateaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL1035501107689
Endla TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL102533076497
NUKU teaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL93467171066
Rakvere TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL82838372468
Teater NO99SALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL61117040665
Ugala TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL102227851794
VanemuineSMTALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL1851496157816
Vene TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL83124040451
eraetendusasutus
AjateaterALALINE TRUPP12222550
Albu valdSALALINE TEATRISAAL01101500
ArenaSALALINE TRUPP34241752
Banaanikala ProjektiteaterSALALINE TRUPP01363729
DaysleepersALALINE TRUPP1186807
Eesti TantsuagentuurTALALINE TRUPP24659340
Emajõe SuveteaterSALALINE TEATRISAAL36576283
Fine5 TantsuteaterTALALINE TRUPP23171746
Goltsman BalletTALALINE TRUPP12262137
IlmarineSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL4919814748
Just MeelelahutusALALINE TRUPP116211
Kanuti Gildi SAALTALALINE TEATRISAAL15271249846
Kell KümmeSALALINE TRUPP257312500
KinoteaterSALALINE TRUPP5815124029
Kukruse Mõisateater11111200
Liivi MuuseumSALALINE TEATRISAAL01101368
MiksteaterSALALINE TRUPP16666922
millimeter performance groupALALINE TRUPP116120
Must KastALALINE TRUPP77673864
Nargen OperaSMALALINE TEATRISAAL22177256
Oma LavaALALINE TRUPP11252075
Piip ja Tuut TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL41421125044
Polygon TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL57465192
R.A.A.A.M.S287712530
Sundown Entertainment11162791
Sõltumatu Tantsu ÜhendusTALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL10151117441
Tallinna Lasteteater112311659
Tallinna TantsuteaterTALALINE TRUPP58393845
Tartu Uus TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL6151349709
TeoteaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL212934301
TheatrumSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL410968402
TuuleveskiSALALINE TRUPP31118419177
Vaba LavaSALALINE TEATRISAAL91412615626
Vana Baskini TeaterSALALINE TRUPP3713817551
VariusSALALINE TRUPP26322922
VAT TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL82021321951
Vilde Teater45461683
Von Krahli TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL61012118580
KOKKU22556865671170642
NB!
2014. aastal oli teatrite repertuaaris 14 koostöölavastust, neist 10 uuslavastust. Vastavad arvud tuleb kokku arvudest maha lahutada: uuslavastusi kokku 196, repertuaaris kokku 511 lavastust. Etendusi oli kokku 6010, külastusi kokku 1 047 122. („Harakale haigus“, „Varesele valu“, „Vana õngitseja“, „Utoopia rannik. III osa. Kaldale heidetud“, „Kõige lihtsam meetod...“, „Illusioonid“, „post kaart“, „...and Blue“, „Faasid – ReMake“, „Kaota mu naine ära ehk kuidas minust sai mustkunstnik“, „Santa Muerte and the Sun“, „Alustame algusest“, „Liha luudel“ ja „Mikiveri tagi“)

2013 kokku numbrid sisaldavad topelt 6 lavastuste infot: Ugala Teatri ja Kuressaare Linnateatri Vana õngitseja; Ugala ja Vanemuise Utoopia rannik III; Vene Teatri 4 projekti-lavastust