Muuda filtrit…

Etendusasutused

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Statistikas osalevad teatrid

2016

TEATERsõna (S)-, muusika (M)-, tantsu (T) teater TRUPPSAALuuslavas­tusedkogu reper­tuaar (sh uus­lavastused)etendusedkülastajad
avalik-õiguslik
EstoniaMTALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL939284171641
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare LinnateaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL310839411
Tallinna LinnateaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL62645577874
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti DraamateaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL934490108268
Endla TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL102730786080
NUKU teaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL43553256223
Rakvere TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL72634371237
Teater NO99SALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL31013523331
Ugala TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL92127761292
VanemuineSMTALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL1549534161647
Vene TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL143430646590
eraetendusasutus
ArenaSALALINE TRUPP12373632
Banaanikala ProjektiteaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL01474098
DaysleepersSALALINE TRUPP0194122
Eesti TantsuagentuurTALALINE TRUPP1310917458
Emajõe SuveteaterSALALINE TEATRISAAL48565725
Fine5 TantsuteaterTALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL23171409
Goltsman BalletTALALINE TRUPP24202842
IlmarineSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL3818513518
Kanuti Gildi SAALTALALINE TEATRISAAL816938555
Kell KümmeSALALINE TRUPP156415060
KinoteaterSALALINE TRUPP61113423038
Lavastusprojektid44401610
MiksteaterSALALINE TRUPP37816720
Must KastSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL6111239216
Piip ja Tuut TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL31326228326
Polygon TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL48484324
Prem ProductionsALALINE TRUPP345912630
R.A.A.A.M.S589513161
Sundown EntertainmentS01122481
Sõltumatu Tantsu LavaTALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL69783851
Tallinna LasteteaterSMALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL112711389
Tallinna TantsuteaterTALALINE TRUPP47255911
Tartu Uus TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL71216013074
TeoteaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL110953964
TheatrumSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL410997775
TuuleveskiSALALINE TRUPP31019319558
Vaba LavaSALALINE TEATRISAAL8105710194
Vana Baskini TeaterSALALINE TRUPP3815619118
VariusSALALINE TRUPP26322349
VAT TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL72123326080
Vilde TeaterS36672153
Von Krahli TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL6913312522
KOKKU20054865921189457
NB!
2014. aastal oli teatrite repertuaaris 14 koostöölavastust, neist 10 uuslavastust. Vastavad arvud tuleb kokku arvudest maha lahutada: uuslavastusi kokku 196, repertuaaris kokku 511 lavastust. Etendusi oli kokku 6010, külastusi kokku 1 047 122. („Harakale haigus“, „Varesele valu“, „Vana õngitseja“, „Utoopia rannik. III osa. Kaldale heidetud“, „Kõige lihtsam meetod...“, „Illusioonid“, „post kaart“, „...and Blue“, „Faasid – ReMake“, „Kaota mu naine ära ehk kuidas minust sai mustkunstnik“, „Santa Muerte and the Sun“, „Alustame algusest“, „Liha luudel“ ja „Mikiveri tagi“)

2013 kokku numbrid sisaldavad topelt 6 lavastuste infot: Ugala Teatri ja Kuressaare Linnateatri Vana õngitseja; Ugala ja Vanemuise Utoopia rannik III; Vene Teatri 4 projekti-lavastust