Muuda filtrit…

Etendusasutused

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Statistikas osalevad teatrid

2017

TEATERsõna (S)-, muusika (M)-, tantsu (T) teater TRUPPSAALuuslavas­tusedkogu reper­tuaar (sh uus­lavastused)etendusedkülastajad
avalik-õiguslik
EstoniaMTALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL838277156416
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare LinnateaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL51210411889
Tallinna LinnateaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL52645574846
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti DraamateaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL1136517105114
Endla TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL102526867171
NUKU teaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL93558185911
Rakvere TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL92136958821
Teater NO99SALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL81613418883
Ugala TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL102529388860
VanemuineSMTALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL1552503152150
Vene TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL113631945317
eraetendusasutus
AjateaterSALALINE TRUPP1110750
ArenaSALALINE TRUPP13251466
Banaanikala ProjektiteaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL01463698
Eesti TantsuagentuurTALALINE TRUPP358212577
Emajõe SuveteaterSALALINE TEATRISAAL27536252
Fine5 TantsuteaterTALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL23162206
Goltsman BalletTALALINE TRUPP49283658
IlmarineSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL1720514917
Kanuti Gildi SAALTALALINE TEATRISAAL1120966289
Kell KümmeSALALINE TRUPP23368128
KinoteaterSALALINE TRUPP51225020700
KomöödiateaterS338511172
LavastusprojektidS44231686
MiksteaterSALALINE TRUPP0515213087
Must KastSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL48878378
Piip ja Tuut TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL51726327322
Polygon TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL34192153
Prem ProductionsSALALINE TRUPP355712326
R.A.A.A.M.S2810016079
Sundown EntertainmentS0182805
Sõltumatu Tantsu LavaTALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL9141188095
Tallinna TantsuteaterTALALINE TRUPP35171298
Tartu Uus TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL51212811662
Teater KelmSALALINE TRUPP44281011
TeoteaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL412734733
TheatrumSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL28769595
TuuleveskiSALALINE TRUPP21019417433
Vaba LavaSALALINE TEATRISAAL812598277
Vana Baskini TeaterSALALINE TRUPP2614813645
VariusSALALINE TRUPP13344512
VAT TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL51821024282
Vilde TeaterS1418802
Von Krahli TeaterSALALINE TRUPPALALINE TEATRISAAL71516617089
KOKKU21057167301163461
NB!
2014. aastal oli teatrite repertuaaris 14 koostöölavastust, neist 10 uuslavastust. Vastavad arvud tuleb kokku arvudest maha lahutada: uuslavastusi kokku 196, repertuaaris kokku 511 lavastust. Etendusi oli kokku 6010, külastusi kokku 1 047 122. („Harakale haigus“, „Varesele valu“, „Vana õngitseja“, „Utoopia rannik. III osa. Kaldale heidetud“, „Kõige lihtsam meetod...“, „Illusioonid“, „post kaart“, „...and Blue“, „Faasid – ReMake“, „Kaota mu naine ära ehk kuidas minust sai mustkunstnik“, „Santa Muerte and the Sun“, „Alustame algusest“, „Liha luudel“ ja „Mikiveri tagi“)

2013 kokku numbrid sisaldavad topelt 6 lavastuste infot: Ugala Teatri ja Kuressaare Linnateatri Vana õngitseja; Ugala ja Vanemuise Utoopia rannik III; Vene Teatri 4 projekti-lavastust