Muuda filtrit…

Etendusasutused

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Lavastused sihtgruppide järgi

Aastal 2017

TEATERUUSLAVASTUSEDKOGU REPERTUAAR
väike­lapsed
kuni 5a
lap­sed
6-11a
teisme­lised
12-16a
noo­red
17-20a
täiskas­vanud
21-...
KOKKUväike­lapsed
kuni 5a
lap­sed
6-11a
teisme­lised
12-16a
noo­red
17-20a
täiskas­vanud
21-...
KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia00125805582038
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare Linnateater0101350401712
Tallinna Linnateater00005500022426
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater0010101102103336
Endla Teater010271003022025
NUKU teater141039101730535
Rakvere Teater01107902101821
Teater NO9900008800001616
Ugala Teater020081005111825
Vanemuine0300121538004152
Vene Teater010281117222436
eraetendusasutus
Ajateater000011000011
Arena000011000123
Banaanikala Projektiteater000000010001
Eesti Tantsuagentuur003003003025
Emajõe Suveteater / Karlova Teater000022030047
Fine5 Tantsuteater000022000033
Goltsman Ballet000044030069
Ilmarine010001340007
Insightout Company000000000000
Kanuti Gildi SAAL000291100021820
Kell Kümme000022000033
Kinoteater00014500011112
Komöödiateater000033000033
Lavastusprojektid000044000044
Miksteater000000050005
Must Kast010034022048
Piip ja Tuut Teater14000511101417
Polygon Teater001113001124
Prem Productions000033010045
R.A.A.A.M.000022000088
Sundown Entertainment000000000011
Sõltumatu Tantsu Lava00009902001214
Tallinna Tantsuteater000033000055
Tartu Uus Teater00005511001012
Teater Kelm000044000044
Teoteater0300141410612
Theatrum000022000088
Tuuleveski0200024600010
Vaba Lava00107801101012
Vana Baskini Teater000022000066
Varius000011000033
VAT Teater00104501331118
Vilde Teater000011000044
Von Krahli Teater00007701001415
KOKKU 2 24 10 11 163 210 24 99 24 25 399 571
NB!
2017. aastal oli teatrite repertuaaris 12 koostöölavastust, neist 6 uuslavastust. Vastavad arvud tuleb kokku arvudest lahutada nii, et koondarvudeks on: kogu repertuaaris 559 lavastust, neist 204 uuslavastust, etendusi kokku 6 713 ja külastusi 1 163 958.
2016. aastal oli teatrite repertuaaris 8 koostöölavastust, neist 4 uuslavastust. Vastavad arvud tuleb kokku arvudest lahutada nii, et koondarvudeks on: kogu repertuaaris 540 lavastust, neist 196 uuslavastust, etendusi oli kokku 6 573 ja külastusi 1 186 008.
2015. aastal oli teatrite repertuaaris 19 koostöölavastust, neist 9 uuslavastust, uuslavastusi kokku 216, repertuaaris kokku 550 lavastust. Etendusi oli kokku 6434, külastusi kokku 1 146 564.
2014. aastal oli teatrite repertuaaris 14 koostöölavastust, neist 10 uuslavastust; aastas oli kokku 196 uuslavastust, repertuaaris 511 lavastust, etendusi oli kokku 6010, külastusi kokku 1 047 122.
2013. aasta kokku arvud sisaldavad 6 koostöölavastust.