Muuda filtrit…

Etendusasutused

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Lavastused sihtgruppide järgi

Aastal 2015

TEATERUUSLAVASTUSEDKOGU REPERTUAAR
väike­lapsed
kuni 5a
lap­sed
6-11a
teisme­lised
12-16a
noo­red
17-20a
täiskas­vanud
21-...
KOKKUväike­lapsed
kuni 5a
lap­sed
6-11a
teisme­lised
12-16a
noo­red
17-20a
täiskas­vanud
21-...
KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia00105605551833
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare Linnateater0200350400812
Tallinna Linnateater00025700042529
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater0000101002003335
Endla Teater020171013111925
NUKU teater041049101621534
Rakvere Teater02006804002428
Teater NO9900006600001111
Ugala Teater020081004001822
Vanemuine03001518210013851
Vene Teater01106817122031
eraetendusasutus
Ajateater000011010012
Albu vald000000000011
Arena000123000224
Banaanikala Projektiteater000000010001
Daysleepers000011000011
Eesti Tantsuagentuur000022000134
Emajõe Suveteater020013030036
Fine5 Tantsuteater000022000033
Goltsman Ballet010001020002
Ilmarine310004530019
Just Meelelahutus000101000101
Kanuti Gildi SAAL0001141500022527
Kell Kümme000022000055
Kinoteater000055000088
Kukruse Mõisateater000011000011
Liivi Muuseum000000000011
Miksteater010001051006
millimeter performance group000011000011
Must Kast021047021047
Nargen Opera000022000022
Oma Lava000011000011
Piip ja Tuut Teater02002401000414
Polygon Teater010135020147
R.A.A.A.M.000022000088
Sundown Entertainment000011000011
Sõltumatu Tantsu Lava0000101001001415
Tallinna Lasteteater010001010001
Tallinna Tantsuteater000145000178
Tartu Uus Teater00006610001415
Teoteater0100121310712
Theatrum0001340001910
Tuuleveski0210035410111
Vaba Lava00018901011214
Vana Baskini Teater000033000077
Varius000022000066
VAT Teater00215801531120
Vilde Teater000134000145
Von Krahli Teater0000660100910
KOKKU 3 30 7 12 173 225 26 96 18 28 400 568
NB!
2015. aastal oli teatrite repertuaaris 19 koostöölavastust, neist 9 uuslavastust. Vastavad arvud tuleb kokku arvudest maha lahutada: uuslavastusi kokku 216, repertuaaris kokku 550 lavastust. Etendusi oli kokku 6434, külastusi kokku 1 146 564. („Harakale haigus“, „Varesele valu“, „Vana õngitseja“, „Kõige lihtsam meetod...“, „Illusioonid“, „...and Blue“, „Kaota mu naine ära ehk Kuidas minust sai mustkunstnik“, „Alustame algusest“, „Liha luudel“ ja „Mikiveri tagi“ ning uuslavastused „Alastusest enam“, „Molly Sweeney“, „Seymour“, „Wild Places::Mountain“, „Vanamees ja meri“, „Sünnisõnad“, „Ekke Moor“, „Retrospektiiv“ ja „Tüdrukud ei nuta“)

2014. aastal oli teatrite repertuaaris 14 koostöölavastust, neist 10 uuslavastust. Vastavad arvud tuleb kokku arvudest maha lahutada: uuslavastusi kokku 196, repertuaaris kokku 511 lavastust. Etendusi oli kokku 6010, külastusi kokku 1 047 122. („Harakale haigus“, „Varesele valu“, „Vana õngitseja“, „Utoopia rannik. III osa. Kaldale heidetud“, „Kõige lihtsam meetod...“, „Illusioonid“, „post kaart“, „...and Blue“, „Faasid – ReMake“, „Kaota mu naine ära ehk kuidas minust sai mustkunstnik“, „Santa Muerte and the Sun“, „Alustame algusest“, „Liha luudel“ ja „Mikiveri tagi“)

2013 kokku numbrid sisaldavad topelt 6 lavastuste infot: Ugala Teatri ja Kuressaare Linnateatri Vana õngitseja; Ugala ja Vanemuise Utoopia rannik III; Vene Teatri 4 projekti-lavastust