Muuda filtrit…

Etendusasutused,

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Lavastused sihtgruppide järgi

Aastal 2018

TEATERUUSLAVASTUSEDKOGU REPERTUAAR
väike­lapsed
kuni 5a
lap­sed
6-11a
teisme­lised
12-16a
noo­red
17-20a
täiskas­vanud
21-...
KOKKUväike­lapsed
kuni 5a
lap­sed
6-11a
teisme­lised
12-16a
noo­red
17-20a
täiskas­vanud
21-...
KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia02013607372340
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare Linnateater0110240311813
Tallinna Linnateater00008800002525
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater0100111202003335
Endla Teater01017903022328
NUKU teater2403110121523537
Rakvere Teater03006904101419
Teater NO9900002200001010
Ugala Teater02005704112026
Vanemuine0110131537104152
Vene Teater020291317132739
eraetendusasutus
Ajateater010001010012
Arena000022000134
Banaanikala Projektiteater010001020002
Eesti Tantsuagentuur000314000325
Emajõe Suveteater / Karlova Teater000134010157
Fine5 Tantsuteater000033000055
Goltsman Ballet010001020046
Ilmarine010001350008
Insightout Company000000000000
Kanuti Gildi SAAL0000111100012223
Kell Kümme000000000033
Kinoteater000022000189
Kukruse Mõisateater000011000011
Lavastusprojektid0202131702021519
Miksteater020013070018
Must Kast010023022037
Oma Lava000011000011
Paide Teater010045010056
Piip ja Tuut Teater02011411002316
Polygon Teater000011001012
Prem Productions000022000044
R.A.A.A.M.00004400001010
Sundown Entertainment000011000011
Sõltumatu Tantsu Lava0000550200911
Tallinna Tantsuteater000055000077
Tartu Uus Teater00007700001616
Teater Kelm000011000044
Teoteater0000111410612
Theatrum001056001078
Tuuleveski0300035500111
Vaba Lava000066001089
Vana Baskini Teater000033000055
Varius000022000066
VAT Teater02105803411220
Vilde Teater010012010034
Von Krahli Teater0000330100910
KOKKU 2 35 4 14 164 219 26 101 20 29 420 596
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.