Muuda filtrit…

Etendusasutused

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Lavastused sihtgruppide järgi

Aastal 2016

TEATERUUSLAVASTUSEDKOGU REPERTUAAR
väike­lapsed
kuni 5a
lap­sed
6-11a
teisme­lised
12-16a
noo­red
17-20a
täiskas­vanud
21-...
KOKKUväike­lapsed
kuni 5a
lap­sed
6-11a
teisme­lised
12-16a
noo­red
17-20a
täiskas­vanud
21-...
KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia012429056121639
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare Linnateater0100230300710
Tallinna Linnateater00006600022426
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater00009902003234
Endla Teater010091004102227
NUKU teater130004111721435
Rakvere Teater01006704002226
Teater NO9900003300001010
Ugala Teater02115904111521
Vanemuine1101121536013949
Vene Teater0310101417202434
eraetendusasutus
Arena000011000112
Banaanikala Projektiteater000000010001
Daysleepers000000000011
Eesti Tantsuagentuur000011001023
Emajõe Suveteater010034040048
Fine5 Tantsuteater000022000033
Goltsman Ballet010012030014
Ilmarine210003440008
Kanuti Gildi SAAL00008800001616
Kell Kümme000011000055
Kinoteater00006600001111
Lavastusprojektid010034010034
Miksteater021003052007
Must Kast0020460230611
Piip ja Tuut Teater0201030801413
Polygon Teater000224000268
Prem Productions000033010034
R.A.A.A.M.000055000088
Sundown Entertainment000000000011
Sõltumatu Tantsu Lava010056030069
Tallinna Lasteteater010001010001
Tallinna Tantsuteater000044000077
Tartu Uus Teater01006711001012
Teoteater0000111210610
Theatrum00004400001010
Tuuleveski0300035500010
Vaba Lava0100780100910
Vana Baskini Teater000033000088
Varius000022000066
VAT Teater00115701431321
Vilde Teater000033000156
Von Krahli Teater010056010089
KOKKU 4 29 8 10 149 200 26 96 23 25 378 548
NB!
2016. aastal oli teatrite repertuaaris 8 koostöölavastust, neist 4 uuslavastust. Vastavad arvud tuleb kokku arvudest lahutada nii, et koondarvudeks on: kogu repertuaaris 540 lavastust, neist 196 uuslavastust, etendusi oli kokku 6 573 ja külastusi 1 186 008.
2015. aastal oli teatrite repertuaaris 19 koostöölavastust, neist 9 uuslavastust, uuslavastusi kokku 216, repertuaaris kokku 550 lavastust. Etendusi oli kokku 6434, külastusi kokku 1 146 564.
2014. aastal oli teatrite repertuaaris 14 koostöölavastust, neist 10 uuslavastust; aastas oli kokku 196 uuslavastust, repertuaaris 511 lavastust, etendusi oli kokku 6010, külastusi kokku 1 047 122.
2013. aasta kokku arvud sisaldavad 6 koostöölavastust.