Muuda filtrit…

Etendusasutused,

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Eesti- ja väliskirjanduse ning Eesti ja väliskirjanduse dramatiseeringute arv sõnalavastuste hulgas

Aastal 2018

TEATERUUSLAVASTUSEDKOGU REPERTUAAR
eesti näite­kirjandusvälis­näite­kirjanduseesti kirj. dramati­seeringvälis­kirjanduse dramati­seering KOKKUeesti näitekir­jandusvälis­näitekir­janduseesti kirj. dramati­seeringvälis­kirjanduse dramati­seering KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia0000000000
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare Linnateater20114522211
Tallinna Linnateater241185152325
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater3610107242033
Endla Teater340298150225
NUKU teater1011320147
Rakvere Teater25007590216
Teater NO991000140217
Ugala Teater130265105222
Vanemuine341089112426
Vene Teater4261138139939
eraetendusasutus
Ajateater0000010001
Arena0000000000
Banaanikala Projektiteater0000001001
Eesti Tantsuagentuur0000000000
Emajõe Suveteater / Karlova Teater0101203115
Fine5 Tantsuteater0000000000
Goltsman Ballet0000000000
Ilmarine0100106006
Insightout Company0000000000
Kanuti Gildi SAAL2000231004
Kell Kümme0000003003
Kinoteater1100261007
Kukruse Mõisateater1000110001
Lavastusprojektid515213526215
Miksteater2001350027
Must Kast1110331116
Oma Lava1000110001
Paide Teater3110531105
Piip ja Tuut Teater2000270209
Polygon Teater1000120002
Prem Productions1000112003
R.A.A.A.M.20024440210
Sundown Entertainment0100101001
Sõltumatu Tantsu Lava0000000000
Tallinna Tantsuteater0000000000
Tartu Uus Teater2110452209
Teater Kelm1000140004
Teoteater10001550212
Theatrum1410616108
Tuuleveski0100101012
Vaba Lava1101341016
Vana Baskini Teater2100323005
Varius0010140105
VAT Teater23005550212
Vilde Teater1100231004
Von Krahli Teater11013421310
KOKKU 56 48 21 16 141 137 151 41 46 375
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.