Muuda filtrit…

Etendusasutused

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Eesti- ja väliskirjanduse ning Eesti ja väliskirjanduse dramatiseeringute arv sõnalavastuste hulgas

Aastal 2017

TEATERUUSLAVASTUSEDKOGU REPERTUAAR
eesti näite­kirjandusvälis­näite­kirjanduseesti kirj. dramati­seeringvälis­kirjanduse dramati­seering KOKKUeesti näitekir­jandusvälis­näitekir­janduseesti kirj. dramati­seeringvälis­kirjanduse dramati­seering KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia0000000000
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare Linnateater2011452119
Tallinna Linnateater130156141425
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater2800108232235
Endla Teater521087112020
NUKU teater2002420035
Rakvere Teater23128393419
Teater NO9910315515112
Ugala Teater24208596121
Vanemuine320279101525
Vene Teater1522107155835
eraetendusasutus
Ajateater1000110001
Arena0000000000
Banaanikala Projektiteater0000001001
Eesti Tantsuagentuur0000000000
Emajõe Suveteater / Karlova Teater1010213206
Fine5 Tantsuteater0000000000
Goltsman Ballet0000000000
Ilmarine0100105005
Insightout Company0000000000
Kanuti Gildi SAAL0000010001
Kell Kümme0200203003
Kinoteater2100372009
Komöödiateater1200312003
Lavastusprojektid0110201102
Miksteater0000030014
Must Kast1001220114
Piip ja Tuut Teater1010261209
Polygon Teater1200322004
Prem Productions1100222004
R.A.A.A.M.1100225007
Sundown Entertainment0000001001
Sõltumatu Tantsu Lava0000000000
Tallinna Tantsuteater0000000000
Tartu Uus Teater1010231105
Teater Kelm3100431004
Teoteater11024460212
Theatrum0200207108
Tuuleveski0000000011
Vaba Lava3000330104
Vana Baskini Teater0200206006
Varius1000130003
VAT Teater10012550212
Vilde Teater1000121104
Von Krahli Teater31116812213
KOKKU 45 45 15 16 121 116 150 38 38 342
NB!
2017. aastal oli teatrite repertuaaris 12 koostöölavastust, neist 6 uuslavastust. Vastavad arvud tuleb kokku arvudest lahutada nii, et koondarvudeks on: kogu repertuaaris 559 lavastust, neist 204 uuslavastust, etendusi kokku 6 713 ja külastusi 1 163 958.
2016. aastal oli teatrite repertuaaris 8 koostöölavastust, neist 4 uuslavastust. Vastavad arvud tuleb kokku arvudest lahutada nii, et koondarvudeks on: kogu repertuaaris 540 lavastust, neist 196 uuslavastust, etendusi oli kokku 6 573 ja külastusi 1 186 008.
2015. aastal oli teatrite repertuaaris 19 koostöölavastust, neist 9 uuslavastust, uuslavastusi kokku 216, repertuaaris kokku 550 lavastust. Etendusi oli kokku 6434, külastusi kokku 1 146 564.
2014. aastal oli teatrite repertuaaris 14 koostöölavastust, neist 10 uuslavastust; aastas oli kokku 196 uuslavastust, repertuaaris 511 lavastust, etendusi oli kokku 6010, külastusi kokku 1 047 122.
2013. aasta kokku arvud sisaldavad 6 koostöölavastust.