Muuda filtrit…

Etendusasutused

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Sõnalavastused

Aastal 2017

TEATERUUSLAVASTUSEDKOGU REPERTUAAR
draamakomöödiatragi­komöödia KOKKUdraamakomöödiatragi­komöödia KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia00000000
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare Linnateater30145229
Tallinna Linnateater5005232025
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater100010278035
Endla Teater6118104620
NUKU teater40045005
Rakvere Teater7108145019
Teater NO995005120012
Ugala Teater6118146121
Vanemuine7007212225
Vene Teater820102112235
eraetendusasutus
Ajateater10011001
Arena00000000
Banaanikala Projektiteater00001001
Eesti Tantsuagentuur00000000
Emajõe Suveteater / Karlova Teater20025106
Fine5 Tantsuteater00000000
Goltsman Ballet00000000
Ilmarine01010505
Insightout Company00000000
Kanuti Gildi SAAL10012002
Kell Kümme02020303
Kinoteater12033609
Komöödiateater03030303
Lavastusprojektid20022002
Miksteater00003104
Must Kast11023104
Piip ja Tuut Teater20022619
Polygon Teater30034004
Prem Productions02020404
R.A.A.A.M.01126118
Sundown Entertainment00001001
Sõltumatu Tantsu Lava00000000
Tallinna Tantsuteater00000000
Tartu Uus Teater20024105
Teater Kelm31043104
Teoteater3104102012
Theatrum11027108
Tuuleveski00001001
Vaba Lava30035005
Vana Baskini Teater02020606
Varius10013003
VAT Teater2002120012
Vilde Teater10014004
Von Krahli Teater6006130013
KOKKU 96 22 4 122 247 83 15 345
NB!
2017. aastal oli teatrite repertuaaris 12 koostöölavastust, neist 6 uuslavastust. Vastavad arvud tuleb kokku arvudest lahutada nii, et koondarvudeks on: kogu repertuaaris 559 lavastust, neist 204 uuslavastust, etendusi kokku 6 713 ja külastusi 1 163 958.
2016. aastal oli teatrite repertuaaris 8 koostöölavastust, neist 4 uuslavastust. Vastavad arvud tuleb kokku arvudest lahutada nii, et koondarvudeks on: kogu repertuaaris 540 lavastust, neist 196 uuslavastust, etendusi oli kokku 6 573 ja külastusi 1 186 008.
2015. aastal oli teatrite repertuaaris 19 koostöölavastust, neist 9 uuslavastust, uuslavastusi kokku 216, repertuaaris kokku 550 lavastust. Etendusi oli kokku 6434, külastusi kokku 1 146 564.
2014. aastal oli teatrite repertuaaris 14 koostöölavastust, neist 10 uuslavastust; aastas oli kokku 196 uuslavastust, repertuaaris 511 lavastust, etendusi oli kokku 6010, külastusi kokku 1 047 122.
2013. aasta kokku arvud sisaldavad 6 koostöölavastust.