Muuda filtrit…

Etendusasutused

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Lavastuste arv lavastusliikide järgi

Aastal 2016

TEATERUUSLAVASTUSEDKOGU REPERTUAAR
sõna­lavastusmuusika­lavastustantsu­lavastusnuku- ja objekti­teatertsir­kusmitme­liigi­lavastus KOKKUsõna­lavastusmuusika­lavastustantsu­lavastusnuku- ja objekti­teatertsir­kusmitme­liigi­lavastus KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia03400290221400339
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare Linnateater200001380000210
Tallinna Linnateater6000006250100026
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater9000009340000034
Endla Teater80000210221000427
NUKU teater1002014400270435
Rakvere Teater6000017230000326
Teater NO99200001390000110
Ugala Teater8000019180000321
Vanemuine833001152713700249
Vene Teater140000014340000034
eraetendusasutus
Arena01000010100012
Banaanikala Projektiteater00000001000001
Daysleepers00000001000001
Eesti Tantsuagentuur00000110010023
Emajõe Suveteater30000147000018
Fine5 Tantsuteater00200020030003
Goltsman Ballet00200020040004
Ilmarine10020035002018
Kanuti Gildi SAAL0010078103001216
Kell Kümme10000015000005
Kinoteater500001690000211
Lavastusprojektid10210041021004
Miksteater20010035002007
Must Kast300003660000511
Piip ja Tuut Teater100002380001413
Polygon Teater40000048000008
Prem Productions30000034000004
R.A.A.A.M.50000058000008
Sundown Entertainment00000001000001
Sõltumatu Tantsu Lava00400260061029
Tallinna Lasteteater01000010100001
Tallinna Tantsuteater00100340030047
Tartu Uus Teater400102760120312
Teoteater100000190000110
Theatrum4000004100000010
Tuuleveski100200320080010
Vaba Lava401003860100310
Vana Baskini Teater30000038000008
Varius20000026000006
VAT Teater6000017170100321
Vilde Teater30000036000006
Von Krahli Teater60000069000009
KOKKU 127 8 20 9 0 36 200 353 38 47 43 1 66 548
NB!
2016. aastal oli teatrite repertuaaris 8 koostöölavastust, neist 4 uuslavastust. Vastavad arvud tuleb kokku arvudest lahutada nii, et koondarvudeks on: kogu repertuaaris 540 lavastust, neist 196 uuslavastust, etendusi oli kokku 6 573 ja külastusi 1 186 008.
2015. aastal oli teatrite repertuaaris 19 koostöölavastust, neist 9 uuslavastust, uuslavastusi kokku 216, repertuaaris kokku 550 lavastust. Etendusi oli kokku 6434, külastusi kokku 1 146 564.
2014. aastal oli teatrite repertuaaris 14 koostöölavastust, neist 10 uuslavastust; aastas oli kokku 196 uuslavastust, repertuaaris 511 lavastust, etendusi oli kokku 6010, külastusi kokku 1 047 122.
2013. aasta kokku arvud sisaldavad 6 koostöölavastust.