Muuda filtrit…

Etendusasutused,

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Lavastuste arv lavastusliikide järgi

Aastal 2018

TEATERUUSLAVASTUSEDKOGU REPERTUAAR
sõna­lavastusmuusika­lavastustantsu­lavastusnuku- ja objekti­teatertsir­kusmitme­liigi­lavastus KOKKUsõna­lavastusmuusika­lavastustantsu­lavastusnuku- ja objekti­teatertsir­kusmitme­liigi­lavastus KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia04200060251400140
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare Linnateater4000004110000213
Tallinna Linnateater8000008250000025
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater100000212330000235
Endla Teater9000009250000328
NUKU teater30040310700230737
Rakvere Teater7000029160000319
Teater NO99110000271100110
Ugala Teater6000017220000426
Vanemuine833001152614900352
Vene Teater130000013390000039
eraetendusasutus
Ajateater00000111000012
Arena00000220100034
Banaanikala Projektiteater00010011001002
Eesti Tantsuagentuur00400040040015
Emajõe Suveteater / Karlova Teater20100145010017
Fine5 Tantsuteater00200130040015
Goltsman Ballet00100010060006
Ilmarine10000016001018
Insightout Company00000000000000
Kanuti Gildi SAAL21100711412001623
Kell Kümme00000003000003
Kinoteater20000027000029
Kukruse Mõisateater10000011000001
Lavastusprojektid131200117151200119
Miksteater30000037001008
Must Kast30000036000017
Oma Lava10000011000001
Paide Teater50000055000016
Piip ja Tuut Teater210001492001416
Polygon Teater10000012000002
Prem Productions10000123000014
R.A.A.A.M.4000004100000010
Sundown Entertainment10000011000001
Sõltumatu Tantsu Lava004001500900211
Tallinna Tantsuteater00500050060017
Tartu Uus Teater410002792100416
Teater Kelm10000014000004
Teoteater1000001120000012
Theatrum60000068000008
Tuuleveski100200321080011
Vaba Lava30100266010029
Vana Baskini Teater30000035000005
Varius11000025100006
VAT Teater5000038120000820
Vilde Teater20000024000004
Von Krahli Teater3000003100000010
KOKKU 141 13 26 7 0 32 219 375 49 60 34 1 77 596
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.