Muuda filtrit…

Etendusasutused

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Lavastuste arv lavastusliikide järgi

Aastal 2015

TEATERUUSLAVASTUSEDKOGU REPERTUAAR
sõna­lavastusmuusika­lavastustantsu­lavastusnuku- ja objekti­teatertsir­kusmitme­liigi­lavastus KOKKUsõna­lavastusmuusika­lavastustantsu­lavastusnuku- ja objekti­teatertsir­kusmitme­liigi­lavastus KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia03300060201100233
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare Linnateater5000005100000212
Tallinna Linnateater5010017270100129
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater100000010350000035
Endla Teater80000210211010225
NUKU teater5002029600250334
Rakvere Teater7000018250000328
Teater NO99410001691000111
Ugala Teater80000210200000222
Vanemuine953001182614700451
Vene Teater8000008300100031
eraetendusasutus
Ajateater10000012000002
Albu vald00000001000001
Arena00000330000044
Banaanikala Projektiteater00000001000001
Daysleepers10000011000001
Eesti Tantsuagentuur00100120020024
Emajõe Suveteater30000036000006
Fine5 Tantsuteater00200020030003
Goltsman Ballet00100010020002
Ilmarine20010146001029
Just Meelelahutus10000011000001
Kanuti Gildi SAAL50210715605101527
Kell Kümme20000025000005
Kinoteater50000056000028
Kukruse Mõisateater10000011000001
Liivi Muuseum00000001000001
Miksteater10000015001006
millimeter performance group00100010010001
Must Kast50000275000027
Nargen Opera11000021100002
Oma Lava10000011000001
Piip ja Tuut Teater400000490001414
Polygon Teater41000056100007
R.A.A.A.M.20000028000008
Sundown Entertainment10000011000001
Sõltumatu Tantsu Lava01620110011020215
Tallinna Lasteteater01000010100001
Tallinna Tantsuteater00400150060028
Tartu Uus Teater300003670110615
Teoteater2000002110000112
Theatrum400000491000010
Tuuleveski100200311090011
Vaba Lava6020019100300114
Vana Baskini Teater30000037000007
Varius20000026000006
VAT Teater7010008150100420
Vilde Teater40000045000005
Von Krahli Teater410001681000110
KOKKU 145 14 27 8 0 31 225 361 43 54 41 1 68 568
NB!
2015. aastal oli teatrite repertuaaris 19 koostöölavastust, neist 9 uuslavastust. Vastavad arvud tuleb kokku arvudest maha lahutada: uuslavastusi kokku 216, repertuaaris kokku 550 lavastust. Etendusi oli kokku 6434, külastusi kokku 1 146 564. („Harakale haigus“, „Varesele valu“, „Vana õngitseja“, „Kõige lihtsam meetod...“, „Illusioonid“, „...and Blue“, „Kaota mu naine ära ehk Kuidas minust sai mustkunstnik“, „Alustame algusest“, „Liha luudel“ ja „Mikiveri tagi“ ning uuslavastused „Alastusest enam“, „Molly Sweeney“, „Seymour“, „Wild Places::Mountain“, „Vanamees ja meri“, „Sünnisõnad“, „Ekke Moor“, „Retrospektiiv“ ja „Tüdrukud ei nuta“)

2014. aastal oli teatrite repertuaaris 14 koostöölavastust, neist 10 uuslavastust. Vastavad arvud tuleb kokku arvudest maha lahutada: uuslavastusi kokku 196, repertuaaris kokku 511 lavastust. Etendusi oli kokku 6010, külastusi kokku 1 047 122. („Harakale haigus“, „Varesele valu“, „Vana õngitseja“, „Utoopia rannik. III osa. Kaldale heidetud“, „Kõige lihtsam meetod...“, „Illusioonid“, „post kaart“, „...and Blue“, „Faasid – ReMake“, „Kaota mu naine ära ehk kuidas minust sai mustkunstnik“, „Santa Muerte and the Sun“, „Alustame algusest“, „Liha luudel“ ja „Mikiveri tagi“)

2013 kokku numbrid sisaldavad topelt 6 lavastuste infot: Ugala Teatri ja Kuressaare Linnateatri Vana õngitseja; Ugala ja Vanemuise Utoopia rannik III; Vene Teatri 4 projekti-lavastust