Muuda filtrit…

Etendusasutused

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Lavastuste arv lavastusliikide järgi

Aastal 2017

TEATERUUSLAVASTUSEDKOGU REPERTUAAR
sõna­lavastusmuusika­lavastustantsu­lavastusnuku- ja objekti­teatertsir­kusmitme­liigi­lavastus KOKKUsõna­lavastusmuusika­lavastustantsu­lavastusnuku- ja objekti­teatertsir­kusmitme­liigi­lavastus KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia04400080221500138
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare Linnateater400001590000312
Tallinna Linnateater5000005250100026
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater100000111350000136
Endla Teater80000210201000425
NUKU teater4002039500240635
Rakvere Teater8000019190000221
Teater NO995010028120100316
Ugala Teater80000210210000425
Vanemuine733002152516800352
Vene Teater100000111350000136
eraetendusasutus
Ajateater10000011000001
Arena00000110100023
Banaanikala Projektiteater00000001000001
Eesti Tantsuagentuur00300030030025
Emajõe Suveteater / Karlova Teater20000026000017
Fine5 Tantsuteater00200020030003
Goltsman Ballet00400040090009
Ilmarine10000015001017
Insightout Company00000000000000
Kanuti Gildi SAAL10201711202011520
Kell Kümme20000023000003
Kinoteater300002590000312
Komöödiateater30000033000003
Lavastusprojektid20100142010014
Miksteater00000004001005
Must Kast20000244000048
Piip ja Tuut Teater220001593001417
Polygon Teater30000034000004
Prem Productions20000134000015
R.A.A.A.M.20000028000008
Sundown Entertainment00000001000001
Sõltumatu Tantsu Lava0060039001010314
Tallinna Tantsuteater00200130040015
Tartu Uus Teater210002551120312
Teater Kelm40000044000004
Teoteater4000004120000012
Theatrum20000028000008
Tuuleveski000200210090010
Vaba Lava301004850300412
Vana Baskini Teater20000026000006
Varius10000013000003
VAT Teater2000035120100518
Vilde Teater10000014000004
Von Krahli Teater6000017131000115
KOKKU 122 10 29 4 1 44 210 345 45 62 38 2 79 571
NB!
2017. aastal oli teatrite repertuaaris 12 koostöölavastust, neist 6 uuslavastust. Vastavad arvud tuleb kokku arvudest lahutada nii, et koondarvudeks on: kogu repertuaaris 559 lavastust, neist 204 uuslavastust, etendusi kokku 6 713 ja külastusi 1 163 958.
2016. aastal oli teatrite repertuaaris 8 koostöölavastust, neist 4 uuslavastust. Vastavad arvud tuleb kokku arvudest lahutada nii, et koondarvudeks on: kogu repertuaaris 540 lavastust, neist 196 uuslavastust, etendusi oli kokku 6 573 ja külastusi 1 186 008.
2015. aastal oli teatrite repertuaaris 19 koostöölavastust, neist 9 uuslavastust, uuslavastusi kokku 216, repertuaaris kokku 550 lavastust. Etendusi oli kokku 6434, külastusi kokku 1 146 564.
2014. aastal oli teatrite repertuaaris 14 koostöölavastust, neist 10 uuslavastust; aastas oli kokku 196 uuslavastust, repertuaaris 511 lavastust, etendusi oli kokku 6010, külastusi kokku 1 047 122.
2013. aasta kokku arvud sisaldavad 6 koostöölavastust.