Muuda filtrit…

Etendusasutused

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Etendused sihtgruppide järgi

Aastal 2015

TEATERUUSLAVASTUSEDKOGU REPERTUAAR
väike­lapsed
kuni 5a
lap­sed
6-11a
teisme­lised
12-16a
noo­red
17-20a
täiskas­vanud
21-...
KOKKUväike­lapsed
kuni 5a
lap­sed
6-11a
teisme­lised
12-16a
noo­red
17-20a
täiskas­vanud
21-...
KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia008054620622635126249
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare Linnateater016003450023007093
Tallinna Linnateater000407911900070361431
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater000012912902700474501
Endla Teater0300161031491551116247330
NUKU teater010716073196192341411087671
Rakvere Teater048007412206500318383
Teater NO99000097970000170170
Ugala Teater0440011315705700221278
Vanemuine055001452005811005323496
Vene Teater014704667565710153240
eraetendusasutus
Ajateater00008801400822
Albu vald00000000001010
Arena000581300016824
Banaanikala Projektiteater00000003600036
Daysleepers000088000088
Eesti Tantsuagentuur00007700036265
Emajõe Suveteater02300932037002057
Fine5 Tantsuteater00007700001717
Goltsman Ballet0150001502600026
Ilmarine822200010412370005198
Just Meelelahutus000606000606
Kanuti Gildi SAAL000362650004120124
Kell Kümme0000272700007373
Kinoteater000056560000151151
Kukruse Mõisateater0000111100001111
Liivi Muuseum00000000001010
Miksteater07000705970066
millimeter performance group000066000066
Must Kast022903667022903667
Nargen Opera0000171700001717
Oma Lava0000252500002525
Piip ja Tuut Teater01700486501440067211
Polygon Teater09042740011043146
R.A.A.A.M.0000212100007777
Sundown Entertainment0000161600001616
Sõltumatu Tantsu Lava000061610370074111
Tallinna Lasteteater0230002302300023
Tallinna Tantsuteater0004252900043539
Tartu Uus Teater0000656528000106134
Teoteater0300361227604893
Theatrum000103848000108696
Tuuleveski081300848195305184
Vaba Lava02112708508112105126
Vana Baskini Teater000083830000138138
Varius0000191900003232
VAT Teater0021106192083548122213
Vilde Teater000101828000103646
Von Krahli Teater0000909001200109121
KOKKU 82 538 65 120 1879 2684 514 1430 136 263 4224 6567