Muuda filtrit…

Etendusasutused

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Etendused sihtgruppide järgi

Aastal 2017

TEATERUUSLAVASTUSEDKOGU REPERTUAAR
väike­lapsed
kuni 5a
lap­sed
6-11a
teisme­lised
12-16a
noo­red
17-20a
täiskas­vanud
21-...
KOKKUväike­lapsed
kuni 5a
lap­sed
6-11a
teisme­lised
12-16a
noo­red
17-20a
täiskas­vanud
21-...
KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia0051441600564152128277
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare Linnateater0160434540400460104
Tallinna Linnateater000012412400029426455
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater00170151168012170488517
Endla Teater0802580113016025227268
NUKU teater46941504720223224938062581
Rakvere Teater020550147222026550288369
Teater NO99000073730000134134
Ugala Teater037001081450671313200293
Vanemuine03700126163499600358503
Vene Teater0160141041349581114227319
eraetendusasutus
Ajateater0000101000001010
Arena00003300020525
Banaanikala Projektiteater00000004600046
Eesti Tantsuagentuur00900900907382
Emajõe Suveteater / Karlova Teater00002121010004353
Fine5 Tantsuteater00003300001616
Goltsman Ballet00001212013001528
Ilmarine0670006762143000205
Insightout Company000000000000
Kanuti Gildi SAAL000115970000118596
Kell Kümme0000323200003636
Kinoteater0001015916900010240250
Komöödiateater0000858500008585
Lavastusprojektid0000232300002323
Miksteater0000000152000152
Must Kast0160020360243802587
Piip ja Tuut Teater4835000834817202320263
Polygon Teater0021141700211619
Prem Productions0000363601005657
R.A.A.A.M.000045450000100100
Sundown Entertainment000000000088
Sõltumatu Tantsu Lava000064640440074118
Tallinna Tantsuteater00004400001717
Tartu Uus Teater00005858101800100128
Teater Kelm0000282800002828
Teoteater02300326329303873
Theatrum0000282800007676
Tuuleveski011400011447147000194
Vaba Lava0020454704205359
Vana Baskini Teater000073730000148148
Varius0000111100003434
VAT Teater002303558064514145210
Vilde Teater00008800001818
Von Krahli Teater0000767603000136166
KOKKU 94 483 128 89 1980 2774 460 1459 274 226 4311 6730
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.