Muuda filtrit…

Etendusasutused

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Etendused sihtgruppide järgi

Aastal 2016

TEATERUUSLAVASTUSEDKOGU REPERTUAAR
väike­lapsed
kuni 5a
lap­sed
6-11a
teisme­lised
12-16a
noo­red
17-20a
täiskas­vanud
21-...
KOKKUväike­lapsed
kuni 5a
lap­sed
6-11a
teisme­lised
12-16a
noo­red
17-20a
täiskas­vanud
21-...
KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia0321435201010674768102284
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare Linnateater08002432023006083
Tallinna Linnateater000011711700045410455
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater000016316302300467490
Endla Teater0140011613004260259307
NUKU teater1610100011719228520629532
Rakvere Teater018008410204600297343
Teater NO99000024240000135135
Ugala Teater04134883166054348181277
Vanemuine101301411715451115014354534
Vene Teater03750861281378190196306
eraetendusasutus
Arena00007700030737
Banaanikala Projektiteater00000004700047
Daysleepers000000000099
Eesti Tantsuagentuur000032320013096109
Emajõe Suveteater05003136020003656
Fine5 Tantsuteater00008800001717
Goltsman Ballet050061101400620
Ilmarine9030009312164000185
Kanuti Gildi SAAL0000666600009393
Kell Kümme0000282800006464
Kinoteater000045450000134134
Lavastusprojektid010003040010003040
Miksteater05350058068130081
Must Kast00230335601962042123
Piip ja Tuut Teater038026064018302653262
Polygon Teater0006152100064248
Prem Productions00004545014004559
R.A.A.A.M.0000626200009595
Sundown Entertainment00000000001212
Sõltumatu Tantsu Lava016004056034004478
Tallinna Lasteteater0270002702700027
Tallinna Tantsuteater0000131300002525
Tartu Uus Teater01400789251400141160
Teoteater0000771728404695
Theatrum0000505000009999
Tuuleveski014700014736157000193
Vaba Lava0600404606005157
Vana Baskini Teater000080800000156156
Varius0000161600003232
VAT Teater002095584085423148233
Vilde Teater0000181800095867
Von Krahli Teater016009010601600117133
KOKKU 116 604 101 98 1729 2648 435 1462 272 235 4188 6592
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.