Muuda filtrit…

Etendusasutused,

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Etendused sihtgruppide järgi

Aastal 2018

TEATERUUSLAVASTUSEDKOGU REPERTUAAR
väike­lapsed
kuni 5a
lap­sed
6-11a
teisme­lised
12-16a
noo­red
17-20a
täiskas­vanud
21-...
KOKKUväike­lapsed
kuni 5a
lap­sed
6-11a
teisme­lised
12-16a
noo­red
17-20a
täiskas­vanud
21-...
KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia0180223430703633140279
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare Linnateater0121002042028101270120
Tallinna Linnateater00001681680000449449
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater070015416101600482498
Endla Teater01408103125030013271314
NUKU teater5510201923199215244331947558
Rakvere Teater06500120185081330234348
Teater NO990000212100009797
Ugala Teater025005277063144198279
Vanemuine0241601421822390160357486
Vene Teater02707109143166698251350
eraetendusasutus
Ajateater01600016016002743
Arena00004400024529
Banaanikala Projektiteater0210002103700037
Eesti Tantsuagentuur000358430003586121
Emajõe Suveteater / Karlova Teater0004232705042635
Fine5 Tantsuteater0000303000003636
Goltsman Ballet04000408001826
Ilmarine0980009830172000202
Insightout Company000000000000
Kanuti Gildi SAAL000093930001131132
Kell Kümme00000000002828
Kinoteater000016160002218220
Kukruse Mõisateater0000161600001616
Lavastusprojektid0140614116101406155175
Miksteater02200113301190011130
Must Kast07001421092202657
Oma Lava0000171700001717
Paide Teater0900273609002938
Piip ja Tuut Teater02601617593517003127263
Polygon Teater0000131300601319
Prem Productions0000434300006464
R.A.A.A.M.000048480000120120
Sundown Entertainment0000131300001313
Sõltumatu Tantsu Lava00003636017004966
Tallinna Tantsuteater0000161600002020
Tartu Uus Teater000097970000176176
Teater Kelm00005500001212
Teoteater000011113361061101
Theatrum001504257001505974
Tuuleveski0740007416378001242
Vaba Lava0000515100606369
Vana Baskini Teater00001031030000118118
Varius0000161600004242
VAT Teater0252803285028515116200
Vilde Teater070041107002229
Von Krahli Teater000045450180091109
KOKKU 55 617 69 97 1927 2765 485 1431 252 197 4492 6857
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.