Muuda filtrit…

Etendusasutused

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Etendused lavastusliikide žanrite järgi

Aastal 2016

sõna­lavastus muusika­lavastus tantsu­lavastus Nuku- ja objekti­teater tsir­kus mitme­liigi­lavastus KOKKU
st vp st vp st vp st vp st vp st vp
avalik-õiguslik
Estonia00154107870000341284
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare Linnateater21480000000010483
Tallinna Linnateater4172500130000000455
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater458320000000000490
Endla Teater21731110000000426307
NUKU teater4722000078326004217532
Rakvere Teater17314100000000920343
Teater NO99104220000000090135
Ugala Teater3519500000000047277
Vanemuine26522130246940000200534
Vene Teater257490000000000306
eraetendusasutus
Arena000700000003037
Banaanikala Projektiteater047000000000047
Daysleepers0900000000009
Eesti Tantsuagentuur00000130000879109
Emajõe Suveteater492000000005056
Fine5 Tantsuteater00009800000017
Goltsman Ballet000014600000020
Ilmarine975000048600110185
Kanuti Gildi SAAL01000240000324593
Kell Kümme1549000000000064
Kinoteater28930000000085134
Lavastusprojektid15000150100000040
Miksteater075000006000081
Must Kast3336000000004113123
Piip ja Tuut Teater597000000016722916262
Polygon Teater1830000000000048
Prem Productions158000000000059
R.A.A.A.M.6035000000000095
Sundown Entertainment120000000000012
Sõltumatu Tantsu Lava00003328040012178
Tallinna Lasteteater002700000000027
Tallinna Tantsuteater000001600000925
Tartu Uus Teater56350053145003111160
Teoteater8000000000015095
Theatrum927000000000099
Tuuleveski057000001360000193
Vaba Lava3540023000013057
Vana Baskini Teater201360000000000156
Varius239000000000032
VAT Teater1257000630000263233
Vilde Teater3631000000000067
Von Krahli Teater13030000000000133
KOKKU 2890 1528 322 41 246 95 106 563 16 72 466 247 6592
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.