Muuda filtrit…

Etendusasutused,

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Etendused lavastusliikide žanrite järgi

Aastal 2018

sõna­lavastus muusika­lavastus tantsu­lavastus Nuku- ja objekti­teater tsir­kus mitme­liigi­lavastus KOKKU
st vp st vp st vp st vp st vp st vp
avalik-õiguslik
Estonia001551778150000140279
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare Linnateater653800000000017120
Tallinna Linnateater44630000000000449
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater4383800000000220498
Endla Teater2503700000000216314
NUKU teater7010000025599001195558
Rakvere Teater162135000000003120348
Teater NO996710405000008397
Ugala Teater14884000000002324279
Vanemuine24712124135660000280486
Vene Teater338120000000000350
eraetendusasutus
Ajateater2700000000016043
Arena000100000042429
Banaanikala Projektiteater0160000120000037
Eesti Tantsuagentuur000015280000708121
Emajõe Suveteater / Karlova Teater1613002000004035
Fine5 Tantsuteater0000913000010436
Goltsman Ballet000024200000026
Ilmarine4176000001100011202
Insightout Company0000000000000
Kanuti Gildi SAAL1425717200004432132
Kell Kümme253000000000028
Kinoteater1844000000001571220
Kukruse Mõisateater160000000000016
Lavastusprojektid1093480330000180175
Miksteater201090000010000130
Must Kast2621000000007357
Oma Lava89000000000017
Paide Teater315000000002038
Piip ja Tuut Teater557513800001052644263
Polygon Teater118000000000019
Prem Productions25130000000002664
R.A.A.A.M.42780000000000120
Sundown Entertainment130000000000013
Sõltumatu Tantsu Lava0000362400000666
Tallinna Tantsuteater000001900000120
Tartu Uus Teater47281513000007111176
Teater Kelm120000000000012
Teoteater10100000000000101
Theatrum5519000000000074
Tuuleveski130010012090000242
Vaba Lava20190022000025169
Vana Baskini Teater39790000000000118
Varius337110000000042
VAT Teater1283300000000363200
Vilde Teater920000000000029
Von Krahli Teater97120000000000109
KOKKU 3233 1255 327 43 240 114 257 340 10 52 736 250 6857
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.