Muuda filtrit…

Etendusasutused

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Etendused lavastusliikide žanrite järgi

Aastal 2015

sõna­lavastus muusika­lavastus tantsu­lavastus Nuku- ja objekti­teater tsir­kus mitme­liigi­lavastus KOKKU
st vp st vp st vp st vp st vp st vp
avalik-õiguslik
Estonia001271372120000250249
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare Linnateater4739000000001693
Tallinna Linnateater4013001300000140431
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater412890000000000501
Endla Teater219511500015000300330
NUKU teater14215001021127000266671
Rakvere Teater201133000000002227383
Teater NO991262832000000110170
Ugala Teater7515900000000836278
Vanemuine27820101244440000250496
Vene Teater219160050000000240
eraetendusasutus
Ajateater220000000000022
Albu vald100000000000010
Arena000000000051924
Banaanikala Projektiteater036000000000036
Daysleepers5300000000008
Eesti Tantsuagentuur000033000055465
Emajõe Suveteater543000000000057
Fine5 Tantsuteater000061100000017
Goltsman Ballet000021500000026
Ilmarine6136000012400130198
Just Meelelahutus0600000000006
Kanuti Gildi SAAL17100061243004428124
Kell Kümme3934000000000073
Kinoteater2440000000001869151
Kukruse Mõisateater110000000000011
Liivi Muuseum100000000000010
Miksteater0540000012000066
millimeter performance group0000600000006
Must Kast32190000000051167
Nargen Opera100700000000017
Oma Lava232000000000025
Piip ja Tuut Teater64500000001363219211
Polygon Teater1621900000000046
R.A.A.A.M.4235000000000077
Sundown Entertainment160000000000016
Sõltumatu Tantsu Lava00305438560050111
Tallinna Lasteteater002300000000023
Tallinna Tantsuteater0100025000011239
Tartu Uus Teater30170051208003815134
Teoteater7100000000022093
Theatrum922020000000096
Tuuleveski016050021610000184
Vaba Lava6822001018010061126
Vana Baskini Teater211170000000000138
Varius302000000000032
VAT Teater12058001000000232213
Vilde Teater3412000000000046
Von Krahli Teater97370000000140121
KOKKU 3084 1252 295 46 256 129 258 485 13 63 401 285 6567