Muuda filtrit…

Etendusasutused

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Etendused lavastusliikide žanrite järgi

Aastal 2017

sõna­lavastus muusika­lavastus tantsu­lavastus Nuku- ja objekti­teater tsir­kus mitme­liigi­lavastus KOKKU
st vp st vp st vp st vp st vp st vp
avalik-õiguslik
Estonia001381286140000270277
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare Linnateater364400000000618104
Tallinna Linnateater435120080000000455
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater4465400000000170517
Endla Teater1776430000000240268
NUKU teater1029000026910900839581
Rakvere Teater19114200000000315369
Teater NO997718001300000215134
Ugala Teater139113000000002615293
Vanemuine2613109227660000251503
Vene Teater31200000000070319
eraetendusasutus
Ajateater100000000000010
Arena002000000032025
Banaanikala Projektiteater046000000000046
Eesti Tantsuagentuur000009000067682
Emajõe Suveteater / Karlova Teater3615000000002053
Fine5 Tantsuteater000021400000016
Goltsman Ballet0000181000000028
Ilmarine014400000550006205
Insightout Company0000000000000
Kanuti Gildi SAAL5900710032343596
Kell Kümme324000000000036
Kinoteater3263000000001523250
Komöödiateater085000000000085
Lavastusprojektid160004000003023
Miksteater01460000060000152
Must Kast252300000000162387
Piip ja Tuut Teater516967000010723414263
Polygon Teater172000000000019
Prem Productions18160000000032057
R.A.A.A.M.51490000000000100
Sundown Entertainment0800000000008
Sõltumatu Tantsu Lava000051390400177118
Tallinna Tantsuteater000021400000117
Tartu Uus Teater43152042181000340128
Teater Kelm199000000000028
Teoteater730000000000073
Theatrum2947000000000076
Tuuleveski024000041660000194
Vaba Lava2130055000023259
Vana Baskini Teater121360000000000148
Varius340000000000034
VAT Teater845800330000539210
Vilde Teater414000000000018
Von Krahli Teater150060000000100166
KOKKU 2938 1444 266 41 279 117 291 350 13 74 718 199 6730
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.