Muuda filtrit…

Etendusasutused

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Etenduste ja külastuste koguarv

Aastal 2015

TEATERETENDUSEDKÜLASTAJAD
statsionaarisväljaspool KOKKUstatsionaarisväljaspool KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia2242524913176821889153657
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare Linnateater4845935467504010507
Tallinna Linnateater42834317895169479645
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater412895019355514134107689
Endla Teater27951330617531474476497
NUKU teater380291671445662650071066
Rakvere Teater223160383378943457472468
Teater NO991403017035528513740665
Ugala Teater83195278191973259751794
Vanemuine4484849611882238994157816
Vene Teater2241624034162628940451
eraetendusasutus
Ajateater22022255002550
Albu vald10010150001500
Arena5192416715851752
Banaanikala Projektiteater03636037293729
Daysleepers538479020176807
Eesti Tantsuagentuur58765796213789340
Emajõe Suveteater5435761381456283
Fine5 Tantsuteater6111721415321746
Goltsman Ballet21526108010572137
Ilmarine81901984311431714748
Just Meelelahutus0660211211
Kanuti Gildi SAAL7153124572241249846
Kell Kümme3934736500600012500
Kinoteater4210915196441438524029
Kukruse Mõisateater11011120001200
Liivi Muuseum10010136801368
Miksteater06666069226922
millimeter performance group6061200120
Must Kast373067191919453864
Nargen Opera17017725607256
Oma Lava2322518352402075
Piip ja Tuut Teater7913221146042044025044
Polygon Teater252146295822345192
R.A.A.A.M.4235776072645812530
Sundown Entertainment16016279102791
Sõltumatu Tantsu Lava6744111456128807441
Tallinna Lasteteater2302311659011659
Tallinna Tantsuteater1383912037253845
Tartu Uus Teater9341134655031599709
Teoteater93093430104301
Theatrum9249678855178402
Tuuleveski21821842581891919177
Vaba Lava844212611153447315626
Vana Baskini Teater2111713841981335317551
Varius3023227621602922
VAT Teater1536021314769718221951
Vilde Teater34124612254581683
Von Krahli Teater11831211798359718580
KOKKU 4307 2260 6567 825908 344734 1170642