Muuda filtrit…

Etendusasutused

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Etenduste ja külastuste koguarv

Aastal 2017

TEATERETENDUSEDKÜLASTAJAD
statsionaarisväljaspool KOKKUstatsionaarisväljaspool KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia2512627714297213444156416
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare Linnateater42621043883800611889
Tallinna Linnateater4431245567473737374846
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater46354517987186396105114
Endla Teater20464268516941547767171
NUKU teater454127581686821722985911
Rakvere Teater222147369340722474958821
Teater NO991112313412445643818883
Ugala Teater165128293447234413788860
Vanemuine4713250312084731303152150
Vene Teater319031945317045317
eraetendusasutus
Ajateater100107500750
Arena5202514313231466
Banaanikala Projektiteater04646036983698
Eesti Tantsuagentuur6715829613296412577
Emajõe Suveteater / Karlova Teater381553227939736252
Fine5 Tantsuteater2141612020862206
Goltsman Ballet181028144422143658
Ilmarine020520501491714917
Insightout Company000000
Kanuti Gildi SAAL494796278435056289
Kell Kümme32436710510238128
Kinoteater1846625013700700020700
Komöödiateater0858501117211172
Lavastusprojektid23023168601686
Miksteater015215201308713087
Must Kast414687364747318378
Piip ja Tuut Teater10116226369752034727322
Polygon Teater1721918133402153
Prem Productions2136573913841312326
R.A.A.A.M.51491006522955716079
Sundown Entertainment088028052805
Sõltumatu Tantsu Lava6850118422538708095
Tallinna Tantsuteater215176212361298
Tartu Uus Teater1012712810208145411662
Teater Kelm199287252861011
Teoteater73073473304733
Theatrum294776311464819595
Tuuleveski41901945351689817433
Vaba Lava49105973679108277
Vana Baskini Teater1213614820121163313645
Varius34034451204512
VAT Teater14070210127651151724282
Vilde Teater41418154648802
Von Krahli Teater166016617089017089
KOKKU 4505 2225 6730 820821 342640 1163461
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.