Muuda filtrit…

Etendusasutused

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Etenduste ja külastuste koguarv

Aastal 2016

TEATERETENDUSEDKÜLASTAJAD
statsionaarisväljaspool KOKKUstatsionaarisväljaspool KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia266182841618519790171641
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare Linnateater315283388555269411
Tallinna Linnateater4302545574779309577874
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater458324901025335735108268
Endla Teater27037307750771100386080
NUKU teater167365532240923213156223
Rakvere Teater182161343368673437071237
Teater NO991132213518078525323331
Ugala Teater3524227775485374461292
Vanemuine4845053412858833059161647
Vene Teater2574930639618697246590
eraetendusasutus
Arena03737036323632
Banaanikala Projektiteater04747040984098
Daysleepers099041224122
Eesti Tantsuagentuur872210913073438517458
Emajõe Suveteater542565637885725
Fine5 Tantsuteater98175428671409
Goltsman Ballet14620182210202842
Ilmarine141711857891272913518
Kanuti Gildi SAAL345993294656098555
Kell Kümme15496430001206015060
Kinoteater3698134104171262123038
Lavastusprojektid40040161001610
Miksteater08181067206720
Must Kast7449123483743799216
Piip ja Tuut Teater10415826252662306028326
Polygon Teater183048134229824324
Prem Productions158599001173012630
R.A.A.A.M.6035957397576413161
Sundown Entertainment12012248102481
Sõltumatu Tantsu Lava453378186719843851
Tallinna Lasteteater2702711389011389
Tallinna Tantsuteater02525059115911
Tartu Uus Teater106541609398367613074
Teoteater95095396403964
Theatrum9279971696067775
Tuuleveski019319301955819558
Vaba Lava50757944974510194
Vana Baskini Teater2013615637741534419118
Varius2393216237262349
VAT Teater15776233145071157326080
Vilde Teater363167114110122153
Von Krahli Teater13031331207245012522
KOKKU 4046 2546 6592 811328 378129 1189457
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.