Muuda filtrit…

Etendusasutused,

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Etenduste ja külastuste koguarv

Aastal 2018

TEATERETENDUSEDKÜLASTAJAD
statsionaarisväljaspool KOKKUstatsionaarisväljaspool KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia2473227913642718057154484
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare Linnateater655512010256735817614
Tallinna Linnateater44634496742435067774
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater460384981006006230106830
Endla Teater27143314666751181578490
NUKU teater444114558710711604587116
Rakvere Teater193155348376003077268372
Teater NO99841397657826059183
Ugala Teater171108279432593764880907
Vanemuine4553148612904721762150809
Vene Teater3381235051159272253881
eraetendusasutus
Ajateater43043273102731
Arena4252956015832143
Banaanikala Projektiteater136376518761941
Eesti Tantsuagentuur853612111458907320531
Emajõe Suveteater / Karlova Teater221335209523174412
Fine5 Tantsuteater191736234423954739
Goltsman Ballet2422622462102456
Ilmarine41982021671353913706
Insightout Company000000
Kanuti Gildi SAAL72601327736537113107
Kell Kümme2532858008106610
Kinoteater175452206867465511522
Kukruse Mõisateater160168000800
Lavastusprojektid1383717518421420422625
Miksteater201101303319925112570
Must Kast332457322229156137
Oma Lava8917157513052880
Paide Teater3353832516403891
Piip ja Tuut Teater8417926351472683231979
Polygon Teater11819212011803300
Prem Productions2539647054874815802
R.A.A.A.M.427812094441308622530
Sundown Entertainment13013207602076
Sõltumatu Tantsu Lava363066225218324084
Tallinna Tantsuteater02020011231123
Tartu Uus Teater1364017632192339735589
Teater Kelm120123300330
Teoteater1010101517305173
Theatrum551974568323498032
Tuuleveski22402423091871119020
Vaba Lava4722698531311011641
Vana Baskini Teater397911860991326519364
Varius3484233317224053
VAT Teater1643620014457659221049
Vilde Teater920293387501088
Von Krahli Teater97121098714206810782
KOKKU 4803 2054 6857 906003 319273 1225276
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.