Muuda filtrit…

Etendusasutused

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Sõnalavastuste žanrid

Aastal 2015

TEATERETENDUSEDKÜLASTAJAD
draa­makomöö­diatragi­komöödia KOKKUdraa­makomöö­diatragi­komöödia KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia00000000
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare Linnateater591611865850167922549783
Tallinna Linnateater3792504045708315095072178
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater369132050168380393090107689
Endla Teater119117342702416526419681457398
NUKU teater14501215725174049325667
Rakvere Teater22710703343392423832057756
Teater NO9915400154240210024021
Ugala Teater1518302342128319219040502
Vanemuine23340252984564914818481565282
Vene Teater11798202351995618504138239842
eraetendusasutus
Ajateater2200222550002550
Albu vald1000101500001500
Arena00000000
Banaanikala Projektiteater3600363729003729
Daysleepers80086807006807
Eesti Tantsuagentuur00000000
Emajõe Suveteater2029857125044306036283
Fine5 Tantsuteater00000000
Goltsman Ballet00000000
Ilmarine01420142010733010733
Just Meelelahutus060602110211
Kanuti Gildi SAAL252027139031501705
Kell Kümme154606127008300011000
Kinoteater422206458856905012790
Kukruse Mõisateater1100111200001200
Liivi Muuseum1000101368001368
Miksteater41130543877175605633
millimeter performance group00000000
Must Kast5100512637002637
Nargen Opera0100100280002800
Oma Lava2500252075002075
Piip ja Tuut Teater23865114903956416310630
Polygon Teater82633766530516184334
R.A.A.A.M.770077125300012530
Sundown Entertainment1600162791002791
Sõltumatu Tantsu Lava00000000
Tallinna Lasteteater00000000
Tallinna Tantsuteater1001750075
Tartu Uus Teater32150473201211305314
Teoteater5714071200650502511
Theatrum9400948273008273
Tuuleveski0160160410204102
Vaba Lava900090112480011248
Vana Baskini Teater0131713801715639517551
Varius3200322922002922
VAT Teater1351825178131853337287819400
Vilde Teater4600461683001683
Von Krahli Teater881201007670123708907
KOKKU 2968 1206 150 4324 429605 235390 20415 685410