Muuda filtrit…

Etendusasutused

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Sõnalavastuste žanrid

Aastal 2016

TEATERETENDUSEDKÜLASTAJAD
draa­makomöö­diatragi­komöödia KOKKUdraa­makomöö­diatragi­komöödia KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia00000000
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare Linnateater362310693093316419538210
Tallinna Linnateater3994304425167123855075526
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater317173049063569446990108268
Endla Teater105638024817248199551910256305
NUKU teater690069212540021254
Rakvere Teater21110303143479927624062423
Teater NO9912600126188650018865
Ugala Teater1448602303387118924052795
Vanemuine22624372874778110324687064975
Vene Teater173111223062203618191636346590
eraetendusasutus
Arena00000000
Banaanikala Projektiteater4700474098004098
Daysleepers90094122004122
Eesti Tantsuagentuur00000000
Emajõe Suveteater40110513446171805164
Fine5 Tantsuteater00000000
Goltsman Ballet00000000
Ilmarine0840840686306863
Kanuti Gildi SAAL10001098000980
Kell Kümme955064150013560015060
Kinoteater82390121121709190021360
Lavastusprojektid15001561200612
Miksteater7500756086006086
Must Kast618069530733005637
Piip ja Tuut Teater259681297441099424011978
Polygon Teater1852548116353226294324
Prem Productions059059012630012630
R.A.A.A.M.950095131610013161
Sundown Entertainment1200122481002481
Sõltumatu Tantsu Lava00000000
Tallinna Lasteteater00000000
Tallinna Tantsuteater00000000
Tartu Uus Teater64270914888284707735
Teoteater728080270426202966
Theatrum9900997775007775
Tuuleveski26310572203536507568
Vaba Lava3900398678008678
Vana Baskini Teater01560156019118019118
Varius3200322349002349
VAT Teater179610195209671061107323101
Vilde Teater6700672153002153
Von Krahli Teater13300133125220012522
KOKKU 3015 1211 192 4418 434296 251206 38230 723732
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.