Muuda filtrit…

Etendusasutused

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Sõnalavastuste žanrid

Aastal 2017

TEATERETENDUSEDKÜLASTAJAD
draa­makomöö­diatragi­komöödia KOKKUdraa­makomöö­diatragi­komöödia KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia00000000
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare Linnateater521117804616120325998418
Tallinna Linnateater4192804475817315188073361
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater377123050067368340000101368
Endla Teater108379624116021129262408553032
NUKU teater11100111325100032510
Rakvere Teater2369703333397715396049373
Teater NO99950095130560013056
Ugala Teater17364152524622424739269773660
Vanemuine243129264438875247147150605
Vene Teater182113173121683023555368144066
eraetendusasutus
Ajateater10001075000750
Arena00000000
Banaanikala Projektiteater4600463698003698
Eesti Tantsuagentuur00000000
Emajõe Suveteater / Karlova Teater474051560060006200
Fine5 Tantsuteater00000000
Goltsman Ballet00000000
Ilmarine01440144011084011084
Insightout Company00000000
Kanuti Gildi SAAL1400141129001129
Kell Kümme0360360812808128
Kinoteater3659095328012490015770
Komöödiateater085085011172011172
Lavastusprojektid1600161324001324
Miksteater136100146107251447012172
Must Kast32160482829136704196
Piip ja Tuut Teater60573120335650541358545
Polygon Teater1900192153002153
Prem Productions0340340702807028
R.A.A.A.M.552916100105243875168016079
Sundown Entertainment80082805002805
Sõltumatu Tantsu Lava00000000
Tallinna Tantsuteater00000000
Tartu Uus Teater42160582768181104579
Teater Kelm21702872728401011
Teoteater6211073422351004733
Theatrum6511076868391209595
Tuuleveski2400244173004173
Vaba Lava2400243865003865
Vana Baskini Teater01480148013645013645
Varius3400344512004512
VAT Teater14200142174880017488
Vilde Teater18001880200802
Von Krahli Teater15000150129670012967
KOKKU 3057 1152 173 4382 441043 211661 36348 689052
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.