Muuda filtrit…

Etendusasutused,

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Statistika periood

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Võrdlus eelmiste perioodidega

Ctrl + klikiga valid ühekaupa, Shift + klikiga mitmekaupa

Kuvamine



Sõnalavastuste žanrid

Aastal 2018

TEATERETENDUSEDKÜLASTAJAD
draa­makomöö­diatragi­komöödia KOKKUdraa­makomöö­diatragi­komöödia KOKKU
avalik-õiguslik
Estonia00000000
munitsipaal-etendusasutus
Kuressaare Linnateater664331036237350956016147
Tallinna Linnateater44900449677740067774
riigi osalusega sihtasutusena tegutsevad etendusasutused
Eesti Draamateater346130047664994369620101956
Endla Teater146796228728160222682049170919
NUKU teater800080215470021547
Rakvere Teater2286902973963513737053372
Teater NO997700777682007682
Ugala Teater1863882324864914452140464505
Vanemuine23518625940419749576848682
Vene Teater180126443502207523512829453881
eraetendusasutus
Ajateater2700272106002106
Arena00000000
Banaanikala Projektiteater16001676600766
Eesti Tantsuagentuur00000000
Emajõe Suveteater / Karlova Teater245029330282004122
Fine5 Tantsuteater00000000
Goltsman Ballet00000000
Ilmarine01800180012529012529
Insightout Company00000000
Kanuti Gildi SAAL3900393226003226
Kell Kümme0280280661006610
Kinoteater25370622840404606886
Kukruse Mõisateater16001680000800
Lavastusprojektid116270143143215405019726
Miksteater10920012987803750012530
Must Kast452047479118604977
Oma Lava1700172880002880
Paide Teater3600363832003832
Piip ja Tuut Teater8248013044326157010589
Polygon Teater1900193300003300
Prem Productions0380380972309723
R.A.A.A.M.713217120169053183244222530
Sundown Entertainment1300132076002076
Sõltumatu Tantsu Lava00000000
Tallinna Tantsuteater00000000
Tartu Uus Teater723075747542607901
Teater Kelm93012263670330
Teoteater713001013810136305173
Theatrum7400748032008032
Tuuleveski328031257299003247
Vaba Lava3900395843005843
Vana Baskini Teater71470118113108054019364
Varius4000403907003907
VAT Teater16100161183950018395
Vilde Teater2900291088001088
Von Krahli Teater10900109107820010782
KOKKU 3326 992 170 4488 492691 184085 42959 719735
Statistikabaasi tabelite kokku arvudest on vaja maha arvata koostöölavastuste andmed. Loe lähemalt koostöölavastustest.